Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek arról (főként lányok), ha egy srác sírna mondjuk egy filmen amit közösen néztek?

Figyelt kérdés
Pl: Időről időre.
2016. nov. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ:

-hogy sír: megkönnyezi/bőg

-milyen filmen: indokolt/ valami didney rajzfilmen

22/L

2016. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, min sír konkrétan. Mondjuk filmes példám erre nincs, de egyik ismerősöm azon sírt egyszer, hogy vesztett a Fradi. Na az már tényleg a röhej kategória.


De azzal nem lenne bajom, ha vmi tényleg megható vagy szomorú dolgon sír egy filmben. De ha vmi hülyeség miatt, akkor az annyira nem szimpatikus.

2016. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

írtam filmet példának.

About Time.. (Időről időre.)

2016. nov. 11. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy írtál témát... és ha azt nem ismerjük? Vagy hogy melyik jeleneten sírtál rajta?...
2016. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

szánalmas.


Ha megdöglik a szeretett kutyája, vagy meghalnak a szülei esetleg ha beveri a lábát.. akkor sírjon. De egy sz@ros filmen elbőgni magát?? Szánalmasság mintaképe!

2016. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Ha olyan jelenetről van szó, én is megkönnyezem néha a filmeket.

Persze, ha harsány művi zokogást vág le, az már gázos, de az nem önmagában a sírás ténye miatt. :D

2016. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a férfiak Titanic-ján (Black Hawk Dawn) vagy hasonló filmen sír, illetve inkább könnyezik, az talán még belefér. Én legalábbis ezzel mentegetem magam:)

26/F

2016. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!