Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti hogyan viselnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti hogyan viselnétek ha a párotok lecserélne egy nálad jóval fiatalabb lányra-nőre? (Mondjuk 22 éves vagy, és egy 16 évesre. Vagy 32 éves vagy és egy 20 évesre. )

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

1 hülyével kevesebb.


Szerencsére ilyen hülyére keveset pazaroltam az életemből.

2016. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul esne, de arra gondolnék, hogy nem veszítettem vele semmit.
2016. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez nem ilyen egyszerű, hogy lecserélt, meg hogy csak a kora miatt.


rosszul esne, ha már nem szeretne, és mással látnám, ennyi.

2016. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 22 éves, a páromat egy érett felnőtt férfinak tartom (24 éves), eléggé sokkolna, ha egy 16 éves kislánnyal kezdene... Csalódnék benne, de azt érezném, hogy akkor nem vesztettem sokat, mert ha valakinek felnőtt létére egy tini kell, akkor nem vagyunk egy szinten.


Más lenne a helyzet, ha idősebb lennék.

2016. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt ,amit ő fog szólni ha 10év múlva meg őt cserélné le a fiatalabb lány/nő egy fiatalabb,saját korabeli fiúra/férfira.
2016. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul esne, de még az én koromban (23 éves vagyok) annyira nem az utódom kora miatt, hanem simán csak azért, mert leváltott. Ha eljönne az életemben az az idő, amikor egyébként is kezdem kiöregedettnek érezni magam, felfedezem az első ráncokat és ősz hajszálakat, na, akkor valószínűleg sokkal nagyobb súlyt kapna a csalódásban és a rossz érzésekben az is, ha a párom, az addigi szerelmem egy 20 éves lánykára cserélt le.
2016. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem kezdenék olyannal, akinek a kor ennyire számít.
2016. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Rég nem randiznék olyan (korombeli) pasival, akiről kiderülne, hogy 16 évesekre bukik. Abszolút gáz.
2016. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Röhögnék. Ha ennyi esze van.. :). A generációs különbség úgy is kinyírja a kapcsolatukat. Két agyatlan egy pár. :)
2016. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!