Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti h viselnétek a folytonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti h viselnétek a folytonos kritizálást?

Figyelt kérdés

A párommal ma elmentünk a tesójához. Mondtam neki, h majd én vezetek, ő nyugodtan igyon velük, úgyis ritkán találkoznak. Minden okés volt az est folyamán.

Elindultunk haza, betévedtem a város olyan részébe egy útlezárás miatt, ahonnan nem tudtam a főútra hogyan kimenni... Volt egy rész ahol kilehetett volna, de behajtani tilos tábla jelzéssel. A barátom erősködött, h ott menjek ki, nincs rendőr stb. Nem mertem,inkább visszamentem oda ahonnan betévedtem és egy másik irányból keveredtem ki a városból. Ezután folyamatosan azt mondogatta, h én milyen béna vagyok, h többet biztosan, h nem én vezetek... és még sorolhatnám. Amúgyis ritkán kerülök volán mögé, így még óvatosabban vezettek, ez a negatív kommentár meg aztán pláne nem hiányzott... Alig vártam, h hazaérjünk. Az autóból kiszállva rögtön odaadtam neki a kocsikulcsot, h ezentúl ha megyünk valahová akkor csak ő...

Nagyon rosszul esett, ahogy ennyire kritizált és ráadásul utána még oktatott is, h mikor mit csináljak vezetés közben, még mindig a hatása alatt vagyok, mindentől teljesen elment a kedvem és sírni tudnék! Sajnos nem ez az első eset, h ennyire keresi bennem a hibát! :(


2016. aug. 20. 23:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést, telefonról írtam! :) Köszi a válaszokat!
2016. aug. 20. 23:53
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Miért vagy még együtt vele? Ez egy bunkó marha, aki földbe döngöli az önértékelésedet, s megaláz téged. Vagy nem érdekel? Gondolom jaúképű burzsuj a tag, azért ragaszkodsz még hozzá.
2016. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg! Ha ennyire nem értékel, minek vagy vele?
2016. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:

sehogy

kiraktam volna a kocsiból...vagy én szállok ki.....


szerintem nem igazán becsül téged

2016. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul.

Létezik építő jellegű kritika, meg van a kritizálás, a folytonos hibakeresés a másikban, ami önértékelési problémákat, frusztrációt okoz.

Én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban.

2016. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Folytonos kritizálásról van szó, vagy most bepiált és csak vezetés közben kritizált folyton?
2016. aug. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Jól tetted hogy a behajtani tilosba nem mentél be. Engedd el egyébként a füled mellett, mi férfiak majdnem mindig kritizáljuk ha a nő vezet. Vezessen ő ha együtt vagytok és probléma megoldva.
2016. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szergej55 ***** válasza:
Ez egy balf.sz, én beintettem volna neki, ha nem áll le igen hamar.
2016. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit élveznek ebben a nők?
2016. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, h csak most válaszolok, de az időm így engedte!

Először is, köszönöm mindenkinek a választ! Igazatok van! Egytől egyig! Nem is keresek mentségeket, h most a páromat védjem, mert semmi jogos nem volt abban, ahogy ő reagált a helyzetre.

Amikor eltértem más irányba és nem a behajtani tilos táblánál mentem ki, akkor nem 1x mondtam neki, h ha én ott kimegyek és netán a rendőr elkap, akkor én fizetem a büntetést és nem ő. "Sajnos" az ő kocsijával voltunk így nem rakhattam ki, de felhoztam neki azt, h én kiszállok és mehet ahogy akar, én hazatudok jutni.

Az út során is folyamatosan beszélt bele, h mit hogyan csináljak, mikor kapcsoljak reflektort stb. Egy kis falurész elején kikapcsoltam a reflektort, erre megint kaptam a savazást, h "Először meg kell tanulnom vezetni, aztán betartani a szabályokat!". Hát visszaszóltam, h épp ellenkezőleg, előbb rázkódjak vissza a vezetésbe és majd utána "lehet" szabálytalankodni...

Amúgy én sem értem, h mire van ennyire nagyra, mert ő már tört össze kocsit, de állítólag nem ő volt a hibás, hanem a szembejövő , szóval ha olyan lennék, akkor én is 100x beleköthettem volna neki ebbe, h ne olyan ossza nekem az észt, aki már szétbarmolt autót. A másik, h ő sem egy profi sofőr, olyan manővereket szokott csinálni, h leizzadok mire A-ból B-be érünk...

Ahogy hazaértünk én elkezdtem pityeregni, bementem a fürdőbe, h lezuhanyzom. Jött volna utánam, de becsuktam előtte az ajtót kulcsra. Leültem én is Tv-t nézni, majd felhozta ezt az egészet és hogy szerinte én nem tudom elviselni a kritikát, mert majd az életben is ha azt fogják velem éreztetni, h balf§sz, akkor azon is mindig megfogok sértődni?! Mondom: nem, csak épp tőled nem várnék ilyet...

Ezzel lezártul, de másnap kellett menni üzletbe és h vezessek én, nem fog beleszólni. NEM! Nem vezettem... Tartom magamat ahhoz, amit megígértem, h ezentúl az ő kocsiját csak ő fogja vezetni. Amúgy rettenetesen félti az autót, nyögvenyelősen is egyezett bele, h majd én vezetek, pedig kiemelném, h nincs semmi baj a vezetési stílusommal, csak én nem hajkurászok..

2016. aug. 22. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!