Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit nem viselnétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit nem viselnétek el a párotoktól?

Figyelt kérdés

Nekem ami hirtelen eszembe jutott pár perc alatt, az a megcsalás, hazudozás és ha szándékosan sértegetne, kiabálna vagy mindenért nekem támadna és próbálna érzelmileg bántani.


Inkább tettekre vagyok kíváncsi, nem tulajdonságokra.


2016. júl. 10. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Valamint azt se viselném el ha érzéketlen lenne velem.
2016. júl. 10. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a lista rövidebb lenne, hogy mit viselnék el... Ha verekedne, kiderülne, hogy volt már valami komoly rendőrségi ügye, vagy valami agymosó szektához csatlakozna, abból élne meg, hogy más embereket lehúz, átver, vagy büdös neki a munka, ápolatlan, olyan vallást gyakorol, amiben a nőket alsórendűnek nézik, nem szeretne gyereket soha, stb. Végtelen hosszú lista születhetne.
2016. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Azokon túl, amiket mondtál, én nem viselném a folyamatos otthonülést, hogy nem csinálhatnánk semmit, a másik, amit rühellek, az a fillérezgetés. Nem bírom elviselni, amikor valakivel fillérre pontksan számon kell tartani, ki mennyit költött, és fennakad ezer vagy kevesebb forinton bármelyik oldalon... Ha a páromnak adok x forintot, hogy vegyen meg akármit, nem akarom, hogy visszaadja még a maradékot sem, hagyjon ilyenekkel békén, hisz a párom, a pénz java úgyis egymásra meg a programjainkra megy el... Persze, ha olyan helyzetben van, hogy fillérre pontosan ki kell számolnia a költséget, mert a hó végére nem marad, akkor az más.
2016. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- Gyakori hiszti,

- Ha ostoba,

- A kombinálás ahelyett, hogy normálisan megbeszélné velem, ha valami baja van,

- Nem adja meg ugyanazt a tiszteletet és figyelmességet, amit én is megadok neki

- Ha folyamatosan szorong, hogy de neki kicsi a melle / nagy a nem tudom mije / stb., és ez már a kapcsolatunkra is kihatna.

2016. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:
A garasoskodást én sem szeretem, meg ha követ, figyel meg ilyenek. A sértegetés még ha szurkálódásnak lehet nevezni, az nem zavar, csak ne essen túlzásokba. Meg amit nagyon utálok azaz, ha felhántorgatja a másik, hogy ő miket tett meg értem... ettől hánynom kell komolyan.
2016. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
A megcsalást,és a szemembe hazudást...
2016. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!