Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy plázacicából lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy plázacicából lehet-e valaha normális családanya?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy azokból a csajokból lehet-e még normális nő,akik minden héten más pasival fekszenek össze?Feladják e valaha ezt,vagy öregkorukra Kiszel Tünci lesz belőlük?
2010. ápr. 28. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman.Vagy megjon az eszuk, es normalis csaladjuk lesz, vagy hozzamennek egy ilyen kigyurt bunkohoz, es akkor is lesz csaladjuk.Egyebkent szerintem is azok a lanyok lesznek nyugodtabbak idosebb korukra, akik fiatalon kieltek, kibuliztak magukat.Es igenis lehet valaki jo haziasszony, azert mert mukorme van, en meg tesztat is szoktam vele gyurni...:-P
2010. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 vezerdinka ***** válasza:
64%

de jót röhögtem:)

"K*rvából lesz a legjobb feleség"

azért hagy maradjon meg ez a mondat nyugtatónak azoknak, akiknek k*rva jutott ;):)

2010. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Cicuskám, változz meg, festesd át a hajad és ne hordj olyan feltűnő ruhát akkora magassággal.
2010. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis magas sarkúval.
2010. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát persze a macskák is szoktak fialni, néha nem is egyet, tizenegyet.
2010. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
anyám is ilyen volt... apámmal összejött és megkomolyodott. ennyi. élvezte az életet. miért lenne probléma? most is igényes, de a ribancokhoz semmi köze nincs, az égvilágon! 16 évesen vesztette el. és rengeteget bulizott. folytathatnám... de miért baj?
2010. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20:07 eeeeeeeeerteeeem terrorpista=plazak*rva :DDD
2010. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én még szűzvagyok,de a stílus hasonló a leírtakhoz.Rengeteget bulizok,élvezem az életet.

Nem vagyok még 20 éves,de 25,26 éves koromra szeretnék férjhez menni és családot alapítani!:)

2010. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Egy kigyúrt macsóból lesz jó apa?

Az emberen múlik, nem azon ahogy kinéz sztem.

2010. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a kérdező itt főleg nem a bulizós fiatal lányokra gondolt, mert azt írta h "plázacica"... Gondolom az egész nap plázákba járkáló, agyonszolizott, műköröm, műhaj, mű minden, heti több 10ezret ruhákra költő csajokra gondol, akiknek a pénz meg a külsejük a legfontosabb... És am sztem az "ilyenekből" "normális" családanya nem lesz, hanem olyan aki hozzámegy vmi nagy pénzes csávóhoz, és ott éli majd az életét, pénzelni fogják , és attól boldog is lesz..
2010. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!