Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és férfiak másért tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak másért tartanak szeretőt? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem,hogy állitólag a nők az otthoni kedvességet,megértést,stb,keresik a szeretőnél,és legutolsó sorban a szexet,a férfiak állitólag az otthoni kiéletlen szexuális vágyakat akarják megélni egy szeretőnél.Valaki volt ilyen helyzetben? Miért lépet félre és mi volt a hiány amit potolni akart egy szeretővel.
2016. nov. 12. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
kaland pl...
2016. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igazságtalannak tartom hogy valakinek van párja is meg szeretője is másoknak meg egy sem jut


férfi vagyok és még soha nem csaltam meg egy barátnőmet sem


ha igaz lenne amit írsz akkor minden nőnek csak olyan szeretője lenne aki szépeket mond neki de soha nem fekszenek le


és minden férfi csak egy ungabunga ösztönlény ha épp kitalál valamit amit otthon nem kap akkor elmegy és megkeresi máshol

2016. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!