Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt egy felnott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt egy felnott ferfi?

Figyelt kérdés

Tarskereson ismertuk meg egymast, ott megadta a facebookjat, amin latszott hogy nem tul aktiv. Azert nehany komment volt a kepei alatt... aztan talalkoztunk, nagyon jol sikerult, majd napokkal kesobb kozolte hogy veletlenul a regi profiljara vett fel es elfelejtett szolni, de most felvenne a masikra. Bejelolt az igazi profiljarol amirol kiderult hogy mas a vezetekneve. Ezen meg probaltam tullepni, mert hat bizalmatlan a tarskeresos csajokkal, megertem. Erre ma megneztem a "kamu" profiljat es feltunt hogy a kepei alatt "kamu" lanyok kommentelgetnek akik a valodi profiljan nem is ismerosei...

miert csinalja ezt, mikor 31 eves es egy zsenialis elme, egy lenyugozo muvesz es baromi jo pasi?

Ezek utan baromira nem akarok tole semmit, mert szamomra ijeszto es nem tudom megerteni...


2016. nov. 12. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Azt kihagytad, hogy lehúzta az álarcot és egy 40es nő volt. De még ezt is elnézted volna...:DDDDDD
2016. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"31 eves es egy zsenialis elme, egy lenyugozo muvesz es baromi jo pasi?"


Haha akkor miért van a mondat végén az a kérdőjel?

2016. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fél valamitől, azért hazudozik ennyit.

Kérdezd meg tőle, hogy mi volt korábban, ami miatt kamu fb-t kellett csinálnia!

2016. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, mert az egy kerdes, ugy kezdodik "miert csinalja ezt (...)" ? :)
2016. nov. 12. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz:-) az ilyen és hasonlók, már annyi néven lehetnek--bárhol--hogy maguk sem igazodnak el:-)

Sokan sportot űznek, mások jóhiszeműségével való visszaéléssel.

2016. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy csajozós facebookja is. Mondjuk az jó pont, hogy téged felvett a rendes facebookjára, talán komolyan gondolja veled.
2016. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy az a rendes facebookja?

lehet van még 100 másik, és 100 másik lány akiket fűz

én hanyagolnám, az ilyen zseniális elméket

2016. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert pszihopata,kerüld el!
2016. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!