Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy férfi? És én mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Röviden leírom a sztorit: Tehát facebookon rám írt egy fiú, akivel egy egyetemre járunk, mindketten 21 évesek vagyunk, látásból ismertem, de nem beszélgettünk sose. Elkezdett udvarolni, nagyon kedves volt, úgy éreztem tetszem neki, őszintén szólva nem jött be, de lenyűgözött a személyisége, így kb. 2 hónap chatelés után találkoztunk egy este. Nem volt semmi extra, sétáltunk, beszélgettünk. Majd hirtelen hazament, olyan egy óra beszélgetés után. Úgy voltam vele, hogy első randinak elég egy óra. Másnap láttam az egyetemen, csak rám mosolygott, délután mentem városba barátnőmmel, megláttam és köszöntem neki, ő is egy hellot és annyi. Másnap volt valami rendezvény, mindketten ott voltunk, ám ő nem is volt hajlandó beszélgetni velem, közben 5- órát egy helyen voltunk. Nagyon kikészültem, sírtam kb egész nap. Este összefutottunk egy bulin, én szégyellem, de berúgtam, és ennek hatására megkérdeztem tőle mi a baja? De azt mondta, hogy majd máskor beszélünk, rá 2-3 napra megkérdeztem mi is a gond? S azt válaszolta ez köztünk nem működik.

Mit ronthattam el? Miért nem tetszettem neki? Hiszen ismert előtte, tudta ki vagyok, és a kinézetemmel is pontosan tisztában volt.


2016. szept. 6. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem rontottál el. Egyszerűen nem érdekelted, nem vagy az esete. Egy személyes találkozó és beszélgetés más, mint néha összefutni az egyetemen vagy chatelni.
2016. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az volt a gond, hogy nem beszélgettetek előtte, és valószínűleg a randin nem érezte az összhangot, esetleg nem volt közös témátok, vagy szimplán csak más személyiségű lányt keres. Ne magadban keresd a hibát, szerintem nem rontottál el semmit, csak nem illetek össze.
2016. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem értem :S végigbeszélgettük az egészet...
2016. szept. 6. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha végigbeszélgettétek és nem érted, akkor fejleszd a kommunikációs képességeid. Mi nem voltunk ott, nem hallottunk titeket. Neked kellett volna észrevenned, hogy miért reagált így.
2016. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is volt olyan randim, hogy végigbeszélgettük az egészet, mégis azt mondta utána a pasi, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon... Én sem értettem, de ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos.
2016. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"sírtam egésznap" kislány vagy még, ha ilyen semmiségek miatt egésznap sírsz.


nem is tetszett annyira a srác...

2016. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Összeségében még sem jössz be neki. Ez a lényeg. Felejtsd el, lépj tovább, ismerkedj másokkal.
2016. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!