Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesitene mar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesitene mar ha 10x emlitene mar?

Figyelt kérdés

A parommal neztuk a Tv-t es mutattak benne egy not. Vagy 10x korbe korbe mondogatta, h milyen helyes csaj, total hasonlit unokatestveremre... En mar mergemben , amikor 11x mondta, azt valaszoltam, h akkor szedje fel az unokatestveremet ha ennyire be jon neki... Vagy tulreagaltam? :/ Raadasul egyutt megyunk majd balozni ezzel az unokatesoval... Nem is tudom, h feszultseg nelkul, h fogok tudni ulni az asztalnal az este :/


Bocsi, telefonrol potyogtem


2016. nov. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

eddigi nőim 2 ilyen után már beszóltak.

te a 11el elég jól bírtad:)

2016. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oszinten ,mert nem tudom, h mit lehet es mit nem lehet tulreagalni :/ Ha valamit azonnal megszolok, akkor hisztis vagyok es nem alkalmazkodom... Viszont ha sokaig hallgatol rola akkor meghuzodok... Szoval nem tudom, h mikor mi a normal reakcio, de gondoltam h eszre fogja magat venni... Hiaba...
2016. nov. 12. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
és akkor mi lesz ha a vacsoránál egész végig tátott szájjal vágyakozva fogja vizslatni az uncsitesódat?
2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem is várnám meg a 11.-ediket, amin hisztizhetek, hanem kb. a negyediknél jelezném - normálisan -, hogy oké szivem, felfogtam, lépjünk tovább.
2016. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel biztos volt valami célja :)

de szerintem nem az hogy az unokatesódat szedje fel

valószínű a tv-s csajban és az unokatesódban is volt valami amit szívesen látna rajtad

pár példa: hajszín, kihívóbb öltözködés, szemüveg, frizura

vagy talán valami belső tulajdonság: gondoskodó, nevet mások viccein, ragaszkodó stb.

szerintem csak közölni akarta hogy valami tetszik neki ezekben a lányokban(nem maguk a lányok) csak nem tudta jól kifejezni magát

2016. nov. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasonlit ra.. Ezt ecsetelte :) Nem azt, h olyan a haja vagy barmi mas :)
2016. nov. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!