Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért foglalkoztat ez a kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkoztat ez a kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom hogy hogy de eszembe jutott a napokban hogy a párom mesélte hogy volt egy komoly kapcsolata előttem, és már elég régen mesélte de vagy az volt h a csaj megcsalta , vagy h vkiért csak elhagyta de már nem emlékszem pontosan h megcsalás volt e és ha igen lefekvéses v milyen, de nem tudom nagyon kíváncsi vagyok erre mi történt és ezen gondolkozom de nyilván bunkóság lenne erre rákérdeznem, meg hát így nincs közöm hozzá, meg tudom h sebeket tépnék fel ha volt megcsalás ha nem, de mégis érdekelne h pontosan lefekvős megcsalás v mi volt. Miért foglalkoztat ez ennyire ?
2016. nov. 13. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet féltékeny vagy. Magamból kiindulva a párom sokszor megkétdezi ezeket de nem zavar mert akármit is csináltak az már a mult,túl léptem ezért is járok most vele. Miért fájna a mult ha a jelenemben ott van az akit szeretek. Kérdezd meg nyugodtan, nem hiszem hogy zavarni fogja, csak ne ezen loholj orákig. Jól fogalnazz meg egy kérdést amiben benne van minden amit tudni szeretnél.
2016. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!