Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfinek lehet hinni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfinek lehet hinni? Többi lent

Figyelt kérdés

Kívülről boldognak tűnő házasságban élő, kisgyermekekkel rendelkező férfi egyre mélyebb érzelmeket táplál - állítólag - irántam. Én semmiképp sem akarom elcsábítani, de nem mehetek topisan a szépségápolással foglalkozó munkahelyemre, ott meg minden nap legalább kétszer találkozunk, és ő annyiszor el is játssza a hősszerelmest.

Nem is nagyon gazdag, meg nem is nagyon jóképű, de összességében számomra nagyon vonzó pasi. Csak a facebook-képein elég őszintének tűnika mosolya a nejével és a picúrkákkal. Ő állítólag már nagyon rég kiszeretett a feleségéből, állítólag nagyon sok mindenben nem egyeztek (akkor miért vette el?), és állítólag a feleség egy zsarnok hárpia.


Szerintetek lehet ez a valóság? Lehet neki hinni? Vagy ne féljek attól, hogy engem hosszú évekig szeretne?

De mit tudok tenni ellene? Naponta legalább kétszer sétál el az üzlet előtt, és ha nincs nálam senki, akkor mindig be is jön. Hol egy rózsával, hol egy Melba kockával, tehát szinte mindig van nála valami apróság. De nekem nagyon nem tiszta ez az egész. Láthatóan nem akar válni, amíg nincs meg a jövendőbelije. Akkor lehet mégsem hárpia a feleség? Ha az lenne, akkor onnan az egyedüllétbe is szívesen menne, nem igaz? Nagyon bonyolult ez.... Mit kezdhetnék vele? Nagyon tetszik, de szinte biztos vagyok benne, hogy megégetném vele magam... Valami jó tanács? :) Ezer hála nektek!


27N



2016. nov. 15. 07:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%

Vedd alapból a sztorit, kivülről.. Szerinted mennyire megbízható és hiteles egy olyan férfi, aki dugiban járkál egy másik nőhöz, ahol aztán a feleségét lehúzza minden hárpiának, akinek mellesleg csinált több (2-3?) gyereket is.

Meg úgy mellékesen... nyilván egy rózsa ára 1000 ft max, de most őszintén, azt a pénzt miért nem pl gyümölcsre költi a gyerekeknek? :(

Nekem megvan a véleményem a pasiról...


31N

2016. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, ha durva leszek, de legalább őszinte:

Csak unja a megszokott nőt, és új puncira vágyik. Prostira nincs pénze, gondolta, hátha 45 ft-os Melba kockáért is kap valamit...

Ilyen hűtlen faxokkal Dunát lehet rekeszteni, akik lökik a szöveget, hogy rossz a házassága.

Figyelj, gondolj bele: van egy csinos felesége, kicsi gyerekek, még friss házasok. És mit nyújtani a nejének? Egy xar házasságot (ő mondta), és megcsalást. Kell ez neked??

Hidd el, ha a házasság xar, akkor mindkettőnek az, a felesége mégse jár félre.

De válni nem akar...

Mese habbal!

2016. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha van minimalis agyad es tartasod (marpedig a leiras alapjan minimum agyat velek felfedezni szerencsere), akkor a kovetkezo alkalommal nemes egyszeruseggel meg kell neki mondani, hogy "Hazas ferfikent se engem, se a nejedet ne alazd meg azzal, hogy nekem hozol aprosagokat. Ha kapcsolati problemaid vannak, akkor panaszkodas helyett, kerlek oldd meg oket. Szia.". Rozsa, melba kocka kukaba, ajtot arra talalja az uriember. De ennek valoszinuleg semmi problemaja nincsen, csak a felesege valoszinuleg kisgyerek mellett epp nem azon van, hogy napi haromszor szexdemon legyen (es valoszinuleg a faradtsag miatt az idegei sincsenek a toppon), igy ez a f***kalap most eppen hazal, hogh belogathassa valahova, ha mar otthon nem lehet. Semmikepp ne menj bele ilyen helyzetbe, nekem mar ez az ajandekozgatas is abszolut megalazo lenne. Huzzon haza segiteni a felesegenek rozsavasarolgatas helyett.
2016. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%

Gerinctelen alak raadasul sajnalatbol akar szexet.

Ugy kidobnam es megkernem ne jojjon tobbet mert szolok a harpianak.

Es otlet rozsat csokit vigye az asszonynak tobbet er el vele mint nalam

2016. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb baj vele, hogy egyszerűen annyira őszintén szerencsétlennek tűnik, aki egy rossz döntés miatt került kutyaszorítóba. És nagyon, de nagyon figyeltem rá, ki vannak hegyezve az érzékeim, de tényleg a legkisebb utalást, a legkisebb ellentmondást nem produkálja, ami megcáfolhatná a történeteit. És nem Oszkár a neve, nem tudom elhinni, hogy ennyire jó színész legyen valaki. Valahol sajnálom. És nem, nem ismerem a feleségét.

Egy bő óra múlva újra látni fogom... Nem tudnátok esetleg ötletet adni, hogy milyen keresztkérdéssel tudnám esetleg sarokba szorítani? Mert sajnos én is érzek már iránta valamit, nem tagadhatom. De félek is tőle. Szeretném tudni az igazat.

2016. nov. 15. 08:15
 6/45 anonim ***** válasza:
például ,miért nem kérdezed meg tőle, hogy gondolja ezt az egészet.csak el tudod neki mondani a gondolatAidat neki is.mindenképpen meg kell kérdezd mit akar.
2016. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
100%

Több helyen olvastam, hogy egy férfinél 4-6 évig áll csak fenn a szerelmi eufóriát okozó hormonok magasabb szintje, hiszen addigra már az anya egyedül is képes nevelni az utódot, az apa pedig a genetikai sokszínűség biztosítása végett ösztönösen más nő után néz... :(


Szerencsére vannak férfiak, akikben nagyobb a felelősségtudat, mint az ösztön, de az a 2 év/ 7 év -ökölszabály, azaz hogy kettő és hét év után jön egy-egy neuralgikus pont, az nagyon igaz. A legtöbb kapcsolat ezen időszakok valamelyikében romlik meg. Ha a társkereső oldalakon megnézed a nőket is, az elvált nők szinte mind 3-4-5 éves kisgyerekkel kerültek lapátra.


Keress egy kevésbé ösztönlényt, aki komolyan gondolja! Ezzel a pasival 7 évnél többre nem tudsz tervezni.


Egyébként hány évesek a gyerekei? 3-4-5?

2016. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy ferfi lehozza neked a csillagokat ha szexet akar

Ne legy naiv hulyit teged

Ne gyalogolj bele egy hazassagba nem eri meg.

Ne foglalkozz vele eloted tobb millio no elte ezt at.

Gondolj a gyerekere apjat veszti el

Tipp ; mond neki ha elvalt szivessen latod ujra

Es ne sajnald o dontott o viseli dontese kovetkezmenyet ez a felnottek elete.!@!

2016. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
5%

Ennyi erkölcscsőszt egy rakáson!

Kíváncsi vagyok, a másik oldalon is ekkora lenne-e a szátok.

2016. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
71%

Erkolcscsosz ?

Miert te lennel masodhegedus?

Kell a fenenek mas ferfje vagyok annyira no hogy talaljak szabad pasit.

Nos gyerekes ferfi csak gond es csoro raadasul

2016. nov. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!