Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szabad azt egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szabad azt egy férfinek amit egy nőnek nem?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi megcsal valakit akkor annyivel el van intézve,hogy ösztönlény. Ezen nem kell meglepődni. De ha egy nő csalja meg a párját akkor már egyből mekkora ordas qurva,hogy képzeli stbstb.

Ha egy nő mond valamit akkor egyből le van szólva,hogy túlságosan az érzelmi oldalát nézi a szituációnak.

Ha egy férfi nem csinálja meg a ház körüli teendőket akkor azt mondják,hogy de szegény még dolgozik is mellette.

De ha a nő nem főz,mos,takarít(mellette dolgozik) akkor már egyből lusta tehén.



2016. okt. 1. 16:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és ha egy férfi nem túl nyitott a szexben akkor az rendben van. Senki ne szólja meg.

De fordított helyzetben egy nő már egyből prűd és fapina!

2016. okt. 1. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Ha nincs probléma, akkor keresel egyet, ugye?


Tudod, van egy mondás, hogy "Akinek nem inge, ne vegye magára." (lusta tehénre)


Tudod, vannak nők, akik nem tűrik el, ha a párjuk megcsalja őket, sőt vannak hűséges férfiak, akiknek nem illik bele az értékrendjükbe a megcsalás és értelmesek. Szerintem hülyékkel lehetsz körbevéve, hogyha a környezetedben így gondolkodnak.

2016. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, te merre elsz. Az en ismerosi koromben egyenloen van megitelve mindket nem.
2016. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha egy nő sír, akkor szegény, biztos egy ro hadék férfi bántotta. Ha egy férfi sír, akkor gyenge, férfiatlan.

Ha egy nő nem végez házimunkát, akkor emancipált, modern nő. Ha egy férfi nem végez házimunkát, akkor lusta disznó.

Ha egy nő csalja meg a párját, akkor biztos nem kapta meg tőle, amire vágyott. Ha egy férfi csalja meg a párját, akkor egy disznó, és mindig a farka után megy.

Ha egy nő nem hívja meg a férfit a randin, az a világ legtermészetesebb dolga. Ha egy férfi nem hívja meg a nőt a randin, akkor egy sóher, és nem lesz több randi.

Ha egy nő visszautasít egy férfit a külseje miatt, az érthető, nem tud hozzá vonzódni. Ha egy férfi visszautasít egy nőt a külseje miatt, akkor rohadt felszínes disznó.

Ha egy nő nem talál párt, akkor igényes, megválogatja, kivel áll össze. Ha egy férfi nem talál párt, akkor lúzer, mert nem képes egy nőt összeszedni.

Ha egy nő keveset keres, sebaj, majd a férfi kisegíti. Ha egy férfi keveset keres, felejtős, mert nem lehet belőle fenntartani egy családot.

Soroljam még?

2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
A nők miért várják el,hogy egy férfi kezdeményezzen náluk?
2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4#

Én fordítva látom!


5# Eddig sose kezdeményeztem férfinál. Nem is fogok!

2016. okt. 1. 16:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hol élsz?
2016. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itt Magyarországon. :D
2016. okt. 1. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem neked még nem is igazán volt kapcsolatod. Igaz?

ne hazudj!

2016. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# Voltak kapcsolataim.

(Nem hazudok!)

2016. okt. 1. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!