Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
A kislányom édesapjával tinédzser korunkban ismerkedtünk meg.Mind a kettőnknek az első nagy szerelem volt.Nagyon szeretük egymást,a szüleim tiltottak tőle mert,hogy szegény,de mi is azok voltunk.Másik településen lakott,de ő jött kitartóan udvarolni biciglivel.Van egy fuvarozó cége,sokat dolgozott elérje,de közben elhidegültünk és elhagytam.Van egy közös kislányunk aki 8 éves.Hétvégén volt a születésnapja és pont az édesapja hétvégéje volt és meghívott minket is.A párommat és a szüleimet is.A kislányom már sokat beszélt arról,hogy milyen háza van az apjának.Medencéje van,szauna konditerem szinte minden ami kell átlagon felüli élethez.Ki vitt minket a garázsba ott állt három luxus autó.Abból én egyet még nem láttam,de biztosan nem rég vette.Nőcskéjének is egy persze.Teljesen furcsán éreztem magam abban a környezetben a kislányom apja tele önbizalommal.Szóval mindent meg mutattot a kislány nekünk.Kislánnyal a kapcsolatta akkor is nagyszerű volt amikor együtt voltunk.De most kimondhatatlanul büszke az apjára.Bármi van apa,meg csinálná,apa megelőzte volna már ezt az autót.Szóval apa így apa úgy dolog.Nem tudom kezelni a helyzetett,a születésnapjára.Az apja gazdag,a nőcskéjének tele a szekrénye magasarkúkkal,a kislányom meg imádja őket.Szereti az apja nőjét is.A kislányom apja 29 éves szóval fiatal,persze én is 27 vagyok.Egyszer felhoztam neki ez nem lesz így jó és lerázott.Hogyan kezelnétek ez a helyzetett?Ezt a nagy anyagi különbséget?
2016. nov. 15. 08:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?: Mármint így cakk pakk ez az egész amit leírtál?

Hogy kezeld? Hát fogadd el, hogy bejött neki az élet és tovább lépett rajtad, hogy elhagytad őt.

Ő éli az életét, ezekszerint jófej, mert ilyen korrektül lebonyolította a szülinapot is, hogy a szüleidet és téged is meghívott, szereti a kislányát... Örülj neki. Kezeld így.

De úgy őszintén, most neked tényleg ennyire fáj, hogy a "nőcskének van pár magassarkúja?" :D

Viseld el, hogy ezt elszúrtad, te hagytad el a férjed. Ez van.

Ha ugyanolyan csóringer lenne, mint mikor együtt voltatok, akkor nem bánnád?

31 N

2016. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Természtesen igaz amit leírtam.Igen korrekt volt,mert a szüleim sosem kedvelték és mégis meghívtta.De persze a szüleim rossz indulata jött,csak azért hívott meg,hogy elleneztük és most bemutassa milyen luxusban él.De én nem vettem észre,hogy felvágna.Ugye inkább a kislányunknak nagy dolog ez.Mert mikor mi is elmegyünk barátnőkhöz nincs ahoz hasonló környezett,vagy a családban sem.
2016. nov. 15. 08:47
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira ne legyen már savanyú a szőlő, hogy a párját "nőcskének" nevezed...
2016. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem mi itt a probléma, mit kéne itt kezelni. Talán változtass kicsit a felfogásodon.


"Egyszer felhoztam neki ez nem lesz így jó"


Ez alatt mi a szöszt értesz? Mit kéne neki tenni szerinted?

2016. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem lesz így jó"

Ez mit jelent? A gyerek apjától várod, hogy kiegyenlítse az anyagi különbséget köztetek?

Ez a hajó elúszott. Ne irigykedj, és pláne ne az új nőcske magassarkúira.

Menj el dolgozni, és teremts te magad luxuskörülményeket magadnak, ha már ennyire vágysz rá!

2016. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
most akkor mi van?!ügyess volt ,tett érte és bejött neki az élet.a kislányodnak az apja ,ha a gyerek utálná és piszkos hajléktalan lenne az jobban tetszene,lehet ,mert úgy fölötte állnál.hadd élvezzék az életet a lányodal együtt.irigy kutya vagy aki a rossz döntése miatt jutott ere a sorsra.nem kellett volna elhagyni és akkor most ott lennél a "luxusban".
2016. nov. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Elhagytad, viseld a kovetkezmenyeit.

Meg gondolkodj el, mennyire ertekeles a mostani parodat, ha ez igy felzaklat.

Keress egy ven penzes horcsogot es szeress bele, akkor majd boldog leszel. (En egy auroval, meg egy szezoncipovel is az vagyok, borzalmas, tudom)

2016. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem az érdekel,hogy neki bejött,de a kislány bálványozza az apját.Például ilyen képet mutatatt.az sem érdekel,hogy elhagytam,szeretem a párom.De állhatna úgy a dolgokhoz a kislány ne lássa apa mindent,anya meg korlátokhoz kötött.



[URL= [link]


[URL= [link]

2016. nov. 15. 10:44
 9/26 A kérdező kommentje:
2016. nov. 15. 10:47
 10/26 A kérdező kommentje:
persze mi 7 évig együtt voltunk szegényebben,egy nő meg csak bele csöppen.Én tudom miket kellett tűrnöm ehez ez meg legyen.Most ő meg csak élvezi
2016. nov. 15. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!