Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van valaki komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van valaki komoly kapcsolatban (és tervez vele egy életre) egy olyan párral, aki az illetőnek kifejezetten nem a "típusa"?

Figyelt kérdés
Például miért akar valaki komoly kapcsolatot egy duci lánnyal, ha alapból a vékony lányok tetszenek neki?
2016. nov. 15. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
A külső együttélés és hosszú távra tervezés tekintetében mellékes. Még ha azt mondod, hogy az egyikük nagyon bulizós, amolyan "sajtkukac van a fenekében" típus, míg a másik otthon ülős, nyugodt, akkor megérteném a kérdést, de így? Lefogyni egyrészt bármikor lehet, elhatározás kérdése, másrészt meg ha egyébként jól kijönnek és kiegyensúlyozott, boldog ember a választottja mellett az illető, akkor mégis, miért NE tervezne komolyan vele, csak azért, mert "nem a típusa"? Ez hülye kérdés volt, már ne is haragudj. Eleve akkor minek jönne össze vele, ha nem tetszik neki egyáltalán? Csak dugásra alapból olyanokat szoktak választani, akik külsőre nagyon bejönnek nekik, a belső meg mindegy, most ha esetleg valaki nem tetszik ránézésre annyira, de egyébként a tökéletes pár, akkor miért ne akarja lekötni magát mellette? Ilyen tekintetben a külső valóban mellékes.
2016. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Szerintem sokszor az emberek nem tudják felfogni igazán, mi a különbség (hogy egyáltalán van különbség) az idea, és a választottunk között.

Én nem vagyok a párom ideája (teljesen más típusú lányok érdekelték, előttem mint én) és ő sem felel meg az én ideámnak. Mégis vele vagyok és el tudom képzelni, hogy együtt éljük le az életünket. Hogy miért? Mert a szexuális vonzalom megvan. Kívánjuk egymást. Az egyetértés megvan közöttünk. Szeretjük egymást, mint barát és mint szeretők. És mindent meg tudunk beszélni.


Ezért nem rágom tövig a körmöm, ha a párom találkozik egy ideális nővel. Mert más az amikor van valakinek egy típusa. És élni, szeretni, vele lenni megint más. A külső egy dolog, de nem a minden. És beletudunk szeretni olyan emberbe is, aki nem néz ki úgy, ahogy mi azt megálmodtuk magunknak.

2016. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A külsőnek a szexuális vonzalom felkeltésében van szerepe, minden más az egyéb tulajdonságokon múlik.Egy olyan kapcsolatnak amit csak a szex tart össze nincs kilátása arra, hogy életfogytig tartson.
2016. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a filigrán kismellű lányok a davoritjaim. Mégis egy duci, nagyobb mellű lánnyal vagyok, olyannyira, hogy most összeházasodtink, és nemrég meg a gyerekünk. Szeretjük egymást és minden tekintetben nagyszerű egyűtt 😊
2016. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a dús fekete hajat, párom meg kopasz. Most akkor hagyjam el?


Kb egymillió dolog van, amit fontosabbnak tartok egy életre szóló kapcsolatban. A külső csak annyira fontos, hogy kívánjam. És ez egy elég széles paletta, attól még, hogy van egy ideálom.

2016. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is meg volt a női ideálom. A páromban meg abból alig van valami. Ez, külsőre, belsőre értendő. Egy pillanatra nem bántam meg, hogy nem ragaszkodtam az általam elképzelt ideális nőhöz.
2016. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a külső tényleg nem számít annyira, mint sokan hiszik. Ennyi. Azért ezt 20 éves kor fölött már illene felfogni.
2016. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiába van egy "ideálod", lehet, hogy a végén mégis az ellentéte fog megtetszeni. (Sőt ez elég gyakran előfordul...)
2016. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A páromtól ezt egyszer megkérdezték szemtől szemben a haverjai, mikor egyszer a strandon bámulták a csajokat, és véletlenül sem azokat nézte meg, akik hasonlítanának rám.

Párom azt felelte erre, hogy nem a szőke tincsekkel meg a kerek fenékkel fog leélni egy életet, hanem azzal, ami mögötte van.

A megbámult nők esetében meg leginkább nem volt mögötte semmi. :)

2016. nov. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

biztonság érzet meg ilyen szükségletek miatt

lehet csúnya, de Maslow piramisán segít feljebb jutni neki.

2016. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!