Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértödött meg a haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértödött meg a haver barátnője?

Figyelt kérdés
Megcsalta a haveromat a barátnője,kint álltunk a gangon cigiztünk,és beszélgettünk,pont ez a téma jött szóba de nem róla volt szó,hogy én elitélem azokat a nőket akik félre dugványoznak a pasijuk mellett főleg hosszabb távon,erre a haver nője beszólt,hogy neki volt oka bla bla nem érzi magát ribizlinek,erre a haver is berértödött azóta nem keres most hogy béküljek ki a haverral,ha igazam volt? Az elveimet lépjem át ez miatt és dicsérjm meg,hogy jók azok a nők akik félre dugványoznak? D e a haver is besértödött!
2016. nov. 15. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet tényleg oka volt rá, azért érezte a csávó is kellemetlenül magát. Esetleg ő kúrt félre először. Vagy megbeszélték, és többet nem akarták felhozni ezt a témát. Mindenesetre nicns jogos másokat elítélni, nem ismered a részleteket.
2016. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem róla volt szó,csak arról beszélgettünk,oka? szerintem senkinek sincs oka joga félredugni nem? na lehet csak nekem ilyen a felfogásom.
2016. nov. 15. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell átlépni az elveidet, de mondjuk lehetne benned annyi tapintat, hogy nem az ő társaságukban hangoztatod ezt, hogy mennyire lenézed az ilyet.

Gondolom, a haverod magára vette a dolgot, esetleg azért, mert alapvetően ő sem nézné el, és fájdalmas pont neki a téma, még nem sikerült újraépíteniük teljesen a dolgokat.

Tanulj az esetből, legközelebb gondolkozz, mielőtt beszélsz.

2016. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
már megbántam,nem fogom használni a ribizli szót mert inge és magára veszi,na mindegy.
2016. nov. 15. 14:58
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor ennyi erővel tolvajok társaságában se szabad emliteni hogy tolvaj mert megsértödnek és én jövök ki bután,de fura a világ szerintem.
2016. nov. 15. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figy, mondok más példát, hátha akkor érted.

Nálunk a baráti társaság olyan, hogyha valakinek párja van, akkor az is a társaság része lesz.

Alapvetően van egy szellemisége a társaságnak, ehhez képest, mikor az egyik csaj bepasizott, a srác ebbe NAGYON nem illik bele. Például: a "kék az ég" témakörből is képes politikát csinálni, pedig egyikünk sem politizál. Lenézi az alkoholt, pedig rendszeresen együtt járunk bulizni, ő mindig a sarokban fanyalog egyedül.

Nem is értjük, mit eszik rajta a barátnőnk, de nem számít, mert már a férje, elfogadtuk. Nem a társaságában kezdjük el oltogatni az antialkeszeket vagy a politikusokat, nyilván. Mert vagyunk ennyire tapintatosak. Ennek ellenére ismeri a véleményünket, mi is az övét, de nem utáljuk egymást.


A te eseted kb ugyanez. Minimális érzelmi intelligencia szükségeltetik a dologhoz.

2016. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"volt oka"... Gondolom valami tipikus '10-es évekbeli szar kifogás vagy csúsztatás amit valami béna szappanoperában/realityben hallott.


Kifogást vagyis "okot" mindig lehet találni. A legjobbak a megfoghatatlan okok. "Nem éreztem magam nőnek" meg ilyen f**sságok.

2016. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 schamuelson ***** válasza:

Van az a régi szólás... Akasztott ember házában nem emlegetjük a kötelet.

Egyébként megválaszoltad a saját kérdésedet. A haver és a barátnője is azért sértődött be, mert magukra vették az elhangzott szót. Sajnos hiába van igazad a véleményeddel, az időzítés most rosszul sikerült. Az elveidet semmiképpen ne lépd át! Azt mérlegeld, mennyire fontos neked ez a barátság! Ha, fontos, kérj lehetőséget arra, hogy megmagyarázhasd a dolgot, mivel személy szerint nem rájuk céloztál, és nem akarsz az életükbe beavatkozni. Nem kevés diplomáciai érzékre lesz szükséged.

2016. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj a felfogásoddal, tökéletesen igazad van DE hiába hisztizel, ha a haver megbocsátott, ami nem a te dolgod, akkor lehetne benned annyi hogy ilyen témáról nem beszélsz! Mindegy hogy róluk van e szó vagy sem. Ennyit igazan felfoghatnál. Náluk ez mostantól tabu téma. Ha pedig nem bírod feldolgozni akkor szakitsd meg velük a kapcsolatot. Másrészt nem csak nők csalják meg a parkújat, akkor már tedd hozzá azt is, hogy az olyan pasikat is elítéled akik a barátnőjük mellett mást dugnak.
2016. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megegyszer mondom, hogy igazad van, én is elitelem a megcsalást. Szerintem nincs olyan indok a.i miatt megbocsátható. De ha felhozol ilyen témát akkor a haverodat is bantod, feltéped a sebeit. Legalabb rá legyél tekintettel.
2016. nov. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!