Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik ilyen furcsán velem a munkatársam?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozok egy gyárba és van egy negyvenes pasi, aki elég közvetlen minden nővel. Először eléggé furcsálltam, hogy napsugaramnak, meg picinyemnek hív, ezenkívül folyamatosan bókol, és úgy tesz mintha flörtölne velem, pedig van felesége.Idegesített is a dolog, de aztán mondták a munkatársnőim, hogy ő mindenkivel ilyen, teljesen mindegy, hogy 20 vagy 70 éves, csinos vagy nem. Nyugodtan menjek bele a játékába és akkor jóba leszünk, nyugodjak meg nem akar fölszedni, nem akart tőlem semmi olyat. Szóval ráhagytam a dolgot. Elég jóba is lettünk. Mondjuk az tény, hogy fél perc alatt le tud venni a lábamról, de semmi olyat nem tettem vagy mondtam, ami alapján arra következtethetne, hogy nekem bejön vagy valami.

A baj az, hogy most már hetek óta kerül engem. Az összes többi nővel olyan, mint eddig, de hozzám nem is szól. Ha mégis beszélnünk kell valami miatt, akkor rám se néz, lesüti a szemét, elfordítja a fejét. Nagyon bánt a dolog, mintha haragudna rám, vagy ilyesmi, de nem tudom megkérdezni tőle, nem hagyja, hogy munkán kívül bármi is szóba kerüljön. Szerintetek ez a viselkedés mire utalhat?

25N


2016. nov. 15. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Valamivel megbántottad.


2. "Hagytad magad", így már nem is olyan izgalmas a játék.


3.El kezdett irántad érezni valamit, amit nem kalkulált bele a "játékba", így inkább hátrébb lép, mielőtt komolyodna a helyzet.


4. Azt hiszi, mivel ráhagytad, hogy neked igenis bejön a dolog, ő viszont csak komolytalankodik, szintén hátralép, mielőtt komolyabban bepróbálkoznál.


5. Nincs semmi, csak szorulása van két hete, ettől feszült, te meg nőként rögtön elméleteket gyártasz.


(Utolsót ne vedd komolyan, én is nő vagyunk, de néha tényleg a semmin lamentálunk)

2016. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem az van hogy az elején furcsàlltad hogy ő ilyen tipusú pasi és ezt észre vette rajtad és ebből kifojólag sztem azt gondolja hogy nem vagy vevő a jàtékra sztem a reakciódból ezt szűrhette le !
2016. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A màsik sztem meg az hogy félre értetted a közeledési szàndêkàt és inkàbb visszavonulót fújt nehogy vmi férfi női vuszony alakuljon ki köztetek!
2016. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!