Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex baratom meg az uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex baratom meg az uj baratnoje azzal gyanusit, hogy kamu facebookrol, irkalok nekik, es fenyegetozom! Hogy bizonyitsam, hogy nem en csinalom?

Figyelt kérdés
A lany azzal indokolja a dolgot, hogy ki mas is lehetne mint en, de konkret bizonyitekuk nincs, mivel nem en csinaltam. Ne foglalkozzak veluk?
2016. szept. 6. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd rájuk, valószínűleg az új barátnő játszik.
2016. szept. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki nekik jó magyar határozottsággal hogy nem te tetted. Ha nincs bizonyítékuk akkor meg ne gyanusítgassanak te meg ne foglalkozz velük.
2016. szept. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd, nevess a képükbe, tuti az új csaja csinálta hogy ki tegyen téged a képből.
2016. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a csajnak megmondanám, h nincs oka a féltékenykedésre azzal, h rám akarja a kenni a dolgot, mert az exed nem véletlenül az exed :D :D :D
2016. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rád*
2016. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! En mondtam a lanynak , hogy nem en voltam, nem hitte el persze, de tobbszor nem mondom el neki, es nem foglalkozok veluk.
2016. szept. 6. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonygatnék nekik semmit. Ez az ő problémájuk, nem a tiéd.

Letiltanám őket mindenhol. Hátha rájönnek, hogy ez a lehetőség nekik is adott a kamuprofillal szemben. ;)

2016. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is reagálnék a feltételezésre és letiltanám mindkettőt. Nekem nem hiányoznak fogyatékosok az életemből...
2016. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizonygassa az igazát a halál. Bizonyítsa ő, hogy te voltál, ha annyira ragaszkodik az elképzeléseihez.

A helyedben én minden kapcsolatot megszakítanék velük.

2016. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a bíróságon se úgy van, hogy valakit meggyanúsítunk amivel akarunk, aztán az bizonyítsa be, hogy csak kitaláltuk...

tiltsd le őket, és ne foglalkozz velük.

2016. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!