Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok, ha leszólítanak titeket buszon utcán valahol annak örültök vagy idegesek lesztek?

Figyelt kérdés
Egy barátom mesélte, hogy 3 hete így ismerte meg a mostani barátnőjét. Tudom, hogy normálisan viselkedik, tehát biztosan kulturált módon szólította le a lányt. Nektek erről mi a véleményetek? Adnátok így esélyt bármire is ilyen formában?
2016. nov. 16. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van olyan barátnőm, akit buszon szólított le a párja.

Én nem vagyok egy feltűnő jelenség, sosem szólítottak le, pedig nagyon jól esne

2016. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Hát nálam ez most épp semleges, mert van párom. Amikor még nem volt, én a kulturált megszólításnak örültem volna (főleg mert egész életemben 2x szólítottak meg kulturáltan, és ebbe azokat is beleszámítom, akik nem tetszettek), az más kérdés, hogy nem biztos, hogy én is szerettem volna mást a sráctól.
2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Egyrészt azért vagyok az utcán, mert épp megyek valahova, nem azért, hogy dumcsizzak. Másrészt tömegközlekedésen 99,9%-ban olvasok, amikor utálom, ha zavarnak. Harmadrészt pedig instant gyanakodni kezdenék, normális ember még nem próbált leszólítani, csak (fél)őrült holdkórosok, valami teljesen random dumával (pl kiabálni kezdett velem egy srác a metrón, hogy csini vagyok, legyek a csaja...), ami inkább ijesztő, mint imponáló. Ráadásul már megszoktam, hogy ha valaki ismeretlen szóra nyitja a száját így Pesten, az még legenyhébb esetben is tüzet akar kérni, de inkább aprót akar, vagy eladni valamit, vagy meg akar téríteni, úgyhogy reflexből kerülöm a szemkontaktust.

Max úgy tudom elképzelni a helyzetet, hogy ücsörgök valami parkban vagy téren, vagy lófrálok valami sétálóutcában, szóval látszik rajtam, hogy marhára ráérek, és akkor esetleg valami brutál jópofa dumával próbálkozik valaki, akkor haverkodásról lehet szó, de ennyi. Nem bízom az ismeretlenekben.

(Amúgy meg van barátom, szóval irreleváns az egész, de gondoltam leírom, mit gondolnék, ha szingli lennék :D )

2016. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Én most gondolkodtam el, hogy az internetes ismerkedésről erre a formára kellene váltani :)

Csak pont a ilyenek tartanak vissza mint az utóbbi hozzászóló írt :D

25F

2016. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Csak azóta találnak meg a férfiak minden lehetséges helyen (leginkább tömegközlekedési eszközön), amióta van barátom. Ki érti ezt.

Szívesen elbeszélgetek az illetővel, ha úgy hozza a helyzet, de miután kiderül, hogy van barátom, olyan érdektelen dolgokról kezdenek el beszélni, pl. mi volt az előző barátnőjével, vagy az x-edik ismerősének mi van a lábával. Teszem hozzá, ez csak számomra érdektelen, nekik biztos nagyon fontos témák lehetnek. :D

Egyetlen olyan ember volt, aki szimpatikus volt, még úgy is, hogy 1-2 pár szót váltottunk, de egyáltalán nem a korosztályomból.

Szóval ez akár jó is lehetne, ha a megfelelő személy találná meg az embert, nem pedig, aki el van tájolva egy kicsit.

2016. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Egy ideje már van párom, de így is próbálom kedvesen visszautasítani azt aki leszólít.

Amikor nem volt senkim nem idegesített amíg nem volt túl tapadós vagy rámenős.

2016. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Távolsági buszon hihetetlenül kellemetlen tud lenni, ha nincs semmilyen téma vagy szimpátia és ülhettek egymás mellett még 1,5 óráig. Az időzítés sem mindegy, ha éppen zh-ra magolok, vagy más elfoglaltságom van akkor is zavaró, ha piszkálnak. Szerintem nagyon ritkán működik.
2016. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek. Én is úgy gondoltam, hogy ez az esetek nagy többségében nem nyerő, de úgy vélem nem is lehetetlen, mert azért többen írtátok, hogy teljesen nálatok sem elítélendő.
2016. nov. 17. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:

#4

Én ne tartsalak vissza, én defektes vagyok, rossz tapasztalatok miatt borzasztóan zárkózott vagyok, több hónap ismertség után merek valakihez közvetlenül szólni csak, szóval én komoly pszichológiai eset vagyok, ez nem az átlag, nyugi :D

2016. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!