Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer nagyon néz, "olyan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer nagyon néz, "olyan" szemekkel, máskor pedig köszön és csak odapillant rám. Sőt! Miért? 20/l

Figyelt kérdés

Van, hogy hiába pár méterre áll tőlem, forog jobbra, balra, mégsem vesz észre, vagy pont elfordul, megfordul, meg ilyenek.


Tudom, hogy tetszem neki, mivel bevallotta. Méghozzá nem nagyon kertelt, simán beismerte, hogy kivan, ha meglát.


Erre van, hogy mégis alig néz rám?


2016. okt. 2. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kb mint a fent vázolt helyzet, de pont az aki "néha úgy néz, néha sehogy". Ez érdekes szitu, de sokszor pont azért nem nézek oda mert nem merek, izgulok, sponán jött a találkozás stb. Máskor összeszedem magam és "úgy" nézek, de lehet következő alkalommal megint úgy elkap az izgalom hogy képtelen vagyok odanézni (csak a szemem sarkából)...Úgy tudnám összefoglalni, minél jobban akarom őt, annál jobban elkap valami amikor látom és néha reflexből elfordulok. Nem tudom akiről te írsz hogy érezhet mert minden ember más, de én erre látok esélyt, főleg ha be is vallotta, hogy tetszel :)
2016. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer ezt mondta akkor miért ragadtatok meg itt?
2016. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!