Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban levők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban levők, ti elmentek szórakozni a párotok nélkül?

Figyelt kérdés

Párom sajnos dolgozik igy nem tudna velünk jönni, barátnőm pedig hivott, hogy menjünk egy kicsit szórakozni, kizökkenni az egyetemi napokból.

Én azért bizonytalanodtam el, mert a párom sem volt nélkülem még bulizni, és lehet rosszul esne neki. Haverokkal persze eljárogatnak beülni valahova, viszont ez egy szórakozóhely lenne. Na meg nem tudom mihez kezdenék ott a barátom nélkül,ha a lányok lelépnek fiúzni, viszont elmennék, mert még nem voltam sehol a barátnőimmel...

Ti szoktatok párotok nélkül ilyen helyre menni?


2016. nov. 17. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Eleve nem nagyon mennék ilyen helyekre a sok hülye közé, de egyedül meg pláne nem. Semmi kedvem nem lenne hozzá, hogy mindenféle "srác" egyed ott kerülgessen, esetleg fogdosni kezdjen tánc közben vagy kikezdjenek velem.
2016. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elmennék, maximum hazamész, ha mindenki lelép valami pasival.
2016. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Igen erre én is gondoltam,hogy esetleg hazajövök, viszont a várost sem ismerem annyira és olyankor már nem járnak buszok, taxira nem tudok költeni, gyalog egyedül nagyon félek. Úgyhogy lehet lőttek az egésznek, pedig vágyok egy kicsit kikapcsolódni velük is.

2016. nov. 17. 09:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen életképtelen vagy, jobb, ha otthon maradsz. Esküszöm, nem értem, hogy miért vesznek fel az egyetemekre boldog-boldogtalant. Egy minimális talpraesettség meg önellátás szorulhatott volna már beléd.
2016. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha éppen ahhoz van kedvem miért ne?

Egyébként sem járok minden héten bulizni,párommal külön meg még annyira se,de néha-néha előfordul és szerintem semmi baj nincsen vele.

Ha ezt nem értené meg a párom akkor baj lenne.

2016. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmegyek. Megbízunk egymásban, mindent megbeszélünk. Nem lehet gond semmiből.
2016. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmegyünk. A beülni sörözni semmivel se másabb mint egy lányos este.

Bárki bárkivel találkozhat. Akár exszel is.


Kockáztass meg annyit taxira, hogy eléri a legközelebbi buszig. De olyannak ismered a barátnőidet, hogy elhívnak, aztán meg otthagynak?

2016. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem,hogy miféle társaság ez,hogy csak úgy otthagynának egyedül a lányok? együtt mentek,akkor együtt is legyetek, hajnalban meg valameddig kísérjétek egymást haza. legalábbis náluk ez alap volt,hogy nem tűnik el a másik,ha együtt indulunk el,vigyázunk egymásra.

ha meg valaki pasizni akar,akkor meg legalább 3-an legyetek,hogyha az egyik le is lép,ne maradjatok egyedül.

mert így én sem mennék,hogy csak ketten vagyunk ő meg lelép valami pasival és otthagy..

de amúgy nem látom akadályát,hogy a párod nélkül menj bulizni. csak hát normális barátnőkkel

2016. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A mi társaságunk akkor egészen más, mert ha "csajos este van", akkor a nevében is benne van, hogy nem pasizni megyünk. SE én, se ők.

Másrészt mi úgy szoktuk, hogy összedobjuk a taxi árát, így nem kerül annyiba se, mint egy-egy buszjegy (de ez várostól függ, mert Pesten azért így is húzós), és amúgy is egy környékre megyünk haza.

Ha minden kötél szakad, akkor egyikőnk párja eljön értünk, és hazafuvarozza a társaságot.


Elvégre együtt akarunk bulizni.


Egyébként én sem szívesen megyek a párom nélkül bulizni. Van kivel táncolni, az ő zsebében vannak a cuccaim (a bulizós ruháimon nincs zseb), és tudom, hogy megvéd. :) Nélküle kicsit unalmas, a lányokkal beszélgetni se tudunk, és az már nem olyan.

2016. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, meg nem vagytok egyutt olyan regota :) Igen, el szoktunk jarni egymas nelkul szorakozni. M szerintunk a bulizas nem feltetlenul arrol szol, h fel kell szedni vkit. A parom szeret eljarni a haverjaival iszogatni, aztan beneznek vmi szorakozohelyre es hazajonnek. En ugyanugy szeretem ezt megtenni. Van olyan is, h pl kisebb utakra egymas nelkul megyunk. Az egyik legjobb baratnom lengyel es ot meg szoktam latogatni Lengyelorszagban egy hetvegere es akkor bizony kirugunk a hambol. Elmegyunk vacsorazni, aztan vmi szorakozohelyre. A parom a haverjaival snowboardozni volt mar tobbszor. En maximalisan megbizom a paromban es o is bennem, tehat miert ne lenne noamrlias, ha elmegyunk neha egymas nelkul szorakozni. Mondjuk mi mar csaladosok vagyunk, szoval kicsit mas a kapcsolatunk szintje :)
2016. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!