Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálta már közületek valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta már közületek valaki ezt az ismerkedési módszert?

Figyelt kérdés

Tényleg így kell leszólítani a csajokat amit ír?

A pua teljesen mást mond.


[link]


19F


2016. nov. 17. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de készülj fel, hogyha komolyan akarod űzni ezt a dolgot, akkor nagyon kitartónak kell lenned (bennem ez nem volt meg), és tűrni a folyamatos kudarcokat, mert még a gyakorlottabbaknak is jó ha pár % a sikerességi rátájuk csak...

Meg igazából a rutin/gyakorlás a lényeg, mondhatsz akármilyen jó szöveget félénk hangszínnel, rossz testbeszéddel stb, akkor nem lesz siker. Vagy mondhatsz őszintén akármit, de kellően magabiztosan, akkor már több az esély. De nyilván ehhez sok gyakorlás kell, és bevállalni, hogy felbolygatod a lelkivilágodat, és a komfortzónádból kilépni. (Nekem fontosabb volt a lelki nyugalmam, azért nem is vágtam bele a komoly puáskodásba.)

2016. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden nő más, képtelenség már az elképzelés is, hogy minden nőnek ugyanaz a módszer be fog jönni. Lesz egy szűk réteg, akinek bejön, vagy te jössz be neki, és nem érdekli, hogy mit mondasz.

De a többség röhögve elhajt, főleg akkor, ha ilyen betanult, sablonos dumákkal mész oda. Ha nem adod önmagad, akkor jobb, ha nem is ismerkedsz.


Bocs, hogy nőként is véleményt mertem írni arról, mi jön be a nőknek. :P

2016. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a puásoktól rosszul vagyok spec...
2016. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!