Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes szakítsak?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, persze ez nem olyan sok idő de nem is kevés. (ahhoz már sok hogy még mindig bizonytalan legyek) És én jóformán nem érzek iránta többet mint egy haverom iránt. Szeretem, kedvelem, de én tényleg többre vágyom. Főleg hogy sose voltam szerelmes, ő az első normálisabb kapcsolatom, de szerintem nem úgy működik ahogy kéne.

Őszintén szólva szinte egy az egyben ellentéte mindennek, amit én keresek. (és egyébként nekem is) Addig jól működik, hogy vonzódom hozzá, kedvelem, jól elvagyunk... De nem több. Szerintem sose fogok iránta többet érezni. Ő pedig sokszor mondja hogy komoly kapcsolatra vágyik, szerelemre stb... Szóval az én bizonytalanságommal ő se jár jól.


2016. okt. 7. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L egyébként
2016. okt. 7. 23:34
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én össze sem jöttem volna úgy vele, hogy nem érzek szerelmet. Mikor megismertem a páromat csak barátok voltunk. És addig nem is kezdtünk járni, amíg világosak nem voltak az érzéseink.
2016. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sokáig én is ezen a véleményen voltam, épp ezért nem volt kapcsolatom máig :) Csak úgy voltam vele belevágok, mert út közben is kialakulhat valami, de nem így lett és most már kicsit bánom...

Meg persze az is egy zsákbamacska, voltak már érzéseim haverom iránt, aki nem úgy viszonozta. (szeretett de barátként...)

Kezdem azt hinni kicsit elcseszett vagyok...

2016. okt. 7. 23:38
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem mindenki így érez, főleg az első komoly kapcsolata előtt. Leginkább szerencse kell hozzá, hogy megtaláld és viszonzottan azt azt embert akivel összetartozol.
2016. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tudod, hogy sose fogod igazán megszeretni szerelemmel, akkor igen szakíts!


Egyébként még 1 hónapot én azért várnék a helyedben, 3 hónap szokott lenni amolyan fordulópont,amit érdemes megvárni.

2016. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen
2016. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!