Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasított, most meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított, most meg megijedt hogy más lányra nyomulok, miért?

Figyelt kérdés

beszélgettem nemrég azzal a lánnyal, akire hajtottam, de visszautasítottam. Lakhatási dolgokról beszélgettünk, olyasmi mondatom volt, hogy "idegenekkel sose cuccolnék össze, vagy egyedül vagy a barátnőmmel" (ha ez utóbbi lenne) erre ijedten / csodálkozva közbeszól "van barátnőd?"


pedig neki most pasija van, igaz eléggé rossz a kapcsolatuk. Szal a "b...sza az egóját" nem érvényes :)


2016. nov. 17. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig de, b....sza az egóját. Egy nőnek mindig jól esik, ha valaki érte ácsingózik. Akkor is, ha nem akar tőle semmit.
2016. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért okoz ekkora nehézséget egy ilyen, viszonylag egyszerű történet összefoglalása? A kérdésben az szerepel, hogy ő utasított vissza téged; a leírásban az, hogy te őt.
2016. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nemrég még hajtott rám, én is meglepődök, ha hirtelen felszedett inkább valaki mást. Nem azért, mert akarnék tőle bármit (akár csak rajongást), hanem mert számomra mindig is fura volt, ha valaki hamar túllép máson. (Nem rossz, csak fura) Ennyi. Én is csodálkoznék.
2016. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jaj, elirtam, nem "visszautasítottam", ő utasított vissza :)


hát, akkoris furcsa. Egy éve pont ő mondta nekem, hogy xy buliba is egy pasi miatt jött csak le. Pontosan ugyanilyen ijedt / meglepődött hangsúllyal kérdeztem vissza "egy pasi miatt jöttél le?" hát jól visszajátszotta az élet.


És ilyesmi még soha nem történt, ha egy lány jól visszautasított vagy szart rám, hát őket aztán marhára nem érdekelte a továbbiakban, mit csinálok velük vagy más nőkkel...

2016. nov. 20. 02:16
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy téged ez miért érdekel ennyire, ha van barátnőd és boldog vagy vele.
2016. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 nem írta hogy van barátnője, csak nem tette hozzá, hogy ha lenne.
2016. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!