Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki visszautasított és én nem "jó pofizok" vele azóta, amit ő nehezményez. Neki van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy leányzót, akinek csaptam a szelet. Barátságos voltam vele, mindig érdeklődtem a hogyléte felől, ajándékot adtam neki, stb...

Ő közölte velem, hogy nem érdeklem mint férfi. Én azóta nem beszélek vele (köszönésen és az általános udvariassági dolgokon kívül). Mivel már nem vagyok vele "jó fej" ezért ő megbántva érzi magát.


Nekem az elvem az, hogy ha visszautasított olyan dolgok miatt, amik nem voltak szimpatikusak bennem, akkor a jó tulajdonságaim és a törődésem se kelljen neki.


Én gondolom rosszul?


26/F


2015. dec. 12. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Beképzelt mind. Nem te vagy a rossz ebben. Éppen hogy te vagy a jó, de a nő ezt nem látta meg benned. Szóval te e-miatt ne csüggedj, mert nem érdemli meg. Hagyd a fenébe, ha nem értékeli a jó oldaladat akkor szerintem ez nem egy nő hanem valami kis kurv*...
2015. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen igazad van! Ha ehhez az értékrendhez tartod magad, akkor Te egy tökéletes férfi vagy! Hisz gondolj csak bele. Ha visszautasított és nem érdekelted mint férfi, akkor a jó tulajdonságod és a törődésed vajon miért kéne? Mert kell egy csicska. Minden csajnak kell egy, és ha Te igazi férfi vagy, akkor pont úgy kezeled a szitut ahogy leírtad és így megmaradsz igazi férfinak a csicska szerepet meg majd megkapja valami srác, aki viszont nem így kezelte a dolgokat ahogy Te! Különbség: Te férfiként jöttél ki ebből az egészből, azaz értéket képviselsz a szemébe, hidd el, ez után jön az, hogy majd elkezd utánad érdeklődni (na ekkor kell kihasználnod és megd.gnod!). A másik srác ugyan látszólag közelebb van mint Te, csak ne felejtsük el azt az apró tényt, hogy amíg Rád férfiként tekint, ő benne csak a csicskát látja, akivel soha nem kezdene (pont mert alacsonyabb rendűnek tartja). Hajrá tesó!
2015. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

1. Szemtől szemben elutasított, nem hülyít, ez egy tiszta helyzet.

2. Nem kötelességed szórakoztatni, jobb kerülni.

3. Az, hogy ő milyen alapon várja el, hogy maradjon egy jópofizós helyzet, annak több oka lehet. Talán megismerni is nyitott lehet, de az is lehet, hogy élvezi, ha olvadnak utána.

4. Talán túl gyorsan lerohantad, még nem ismert meg igazán, ezért lehet, hogy a tempód ellen szólt az elutasítás, nem a személyed ellen.

2015. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Én is voltam ilyen helyzetben, csak én nem úgy jártam el mint te, hanem utána is beszéltem vele. Ismertem régebbről és azt gondoltam, hogy rendes, kedves lány nem hanyagolom azonnal. Teljesen fölösleges. Engem így nem piszkált, hogy már nem foglalkozok vele stb, de legközelebb én is úgy fogom csinálni ahogy te. Úgy ahogy te és én sem érdemeltük meg, hogy férfinak nézzen, úgy ők sem érdemelnek ez után semmit. Kutya sem kap jutalmat, ha nem hozza vissza a labdát.
2015. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Addig ment a jópofi míg azt hitted megd*ghatod. szerintem naiv volt a csaj, azt hitte kedveled, ezért esik rosszul neki.
2015. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Jól csinálod, kerüldd el, nem kell jópofizni, csak neked nehezebb. Azt sérelmezi, hogy nincs már ott aki körülugrálta. A saját hiúságát és egóját legyezgette, hogy csaptad neki a szelet.
2015. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel csak abba erősítetted meg, hogy ilyen az igazi arcod csak szexért jópofiztál.
2015. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Sérti a büszkeségét, önérzetét az hogy nem jópofizol vele. Amíg csaptad neki a szelet, addig az egóját növelted. Önteltségre vall, ami most csorbult. Kerüld, mást nem tehetsz. Neked van igazad.
2015. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Több csaj is azt kérte először, hogy " legyünk barátok" és mivel ezekután nem léptem le, nagyon hamar elnyertem a jutalmam :D
2015. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha régebbről ismerném a srácot, nekem is bántó lenne, hogy valaki, akiről azt hittem, hogy kedvel már nem érdeklődik emberként irántam, mert nem akarok tőle párkapcsolatot.

Azt az üzenetet küldi felém, hogy nem is rám volt kíváncsi, hanem arra hogy legyen egy bármilyen bnője.

Na de ha nem régóta ismeritek egymást, vagy nem voltatok jóban mielőtt elkezdted "csapni neki a szelet", és egyértelműek voltak a szándékaid, teljesen megértelek. Visszautasított, úgyhogy nincs már dolgotok egymással.

Ugyanakkor valamit kezdj a hozzáállásoddal "ha visszautasított olyan dolgok miatt, amik nem voltak szimpatikusak bennem, akkor a jó tulajdonságaim és a törődésem se kelljen neki. ".

Ezzel a gondolattal két gond is van.

Kb azt jelzi, hogy csak azért voltál vele kedves, mert remélted, hogy összejössz vele. Ez nem igazi kedvesség, a jó tulajdonságok nem csak bizonyos embereknek szólnak... aki szelektíven udvarias pl. az nem udvarias..(pl aki a jó seggű nőt felengedi a buszra maga előtt, de a nagymama elé simán bevág).

Másrészt az jön le belőle, hogy magadra veszed az elutasítást. Ez hosszú távon fájni fog és mélyen az önbecsülésedbe vág.

NEM téged utasított el, hanem egy veled való kapcsolatot.

Nem azért, mert nem vagyok elég jó, vagy nem vagy neki szimpatikus, hanem mert úgy érezhette nem passzoltok. Ha nem így lenne, nem zavarná, hogy már nem vagytok jóban...



Azoknak akik szerint ez az igazi tökös hozzáállás:

Valamennyire igazat adok ennek, és valamennyire nem. Ez a sértődött felhang sokat elvesz a reakció jóságából.

Az udvarias távolságtartással nincs a gond. A "nesze neked, ezt veszítetted" gondolkodással már inkább.

2015. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!