Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is ennyi pozitív megerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is ennyi pozitív megerősítést adnak a másiknak, illetve kapnak a másiktól? Ez csak a "kezdeti" lángolás miatt van?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve vagyunk együtt, teljes a harmónia, minden szép és jó, nem panaszkodni jöttem :)

Még nem élünk együtt, mivel ő tanul, most keres emellé állást, így egy kicsit várnunk kell még ezzel.

Minden nap megerősítjük a kapcsolatunkat, ha lehet ezt így mondani. Elmondjuk egymásnak akár egy nap többször is, hogy szeretjük, megdícsérjük a másikat minden kedves gesztusért, vagy csak egy pozitív élmény után. Mondhatni elég nyálasak vagyunk, pedig ez alapvetően egyikünkre sem volt jellemző, így minket lep meg leginkább.

Sokat gondolkodtam, hogy vajon más kapcsolatokban is ennyi kedvesség és támogatás van, vagy ez ritka manapság? Esetleg ez normális lenne a kapcsolat elején? (Egy év azért annyira nem az eleje, de 10-20-30 évhez képest mégis.)

Voltak korábban kapcsolataim, de azok messze nem voltak ennyire kiegyensúlyozottak. Emiatt picit kellemetlenül is érzem magam, mert túl sokáig ragaszkodtam hozzájuk, szenvedtem velük, míg most tényleg annyira letisztult és magától értetődő az egész.

És igen, jó lenne mások sikertörténeteit olvasnom, hogy boldog házasságban élnek egy ilyen jól induló kapcsolat után :) Esetleg tapasztalatok is érdekelnének, ha valahol kisiklott. Az utóbbi esetben, hogy ez mennyi idő után történt, milyen okból, ki mit tanult belőle. Szeretném, ha ez sokáig így maradna köztünk, ezért minden tanácsnak, történetnek örülnék :)


2016. nov. 18. 00:14
 1/6 icu75 ***** válasza:
100%

Mi nem mondtuk az elején se mindennap hogy szeretlek. Sőt vagy közel 1évig ki se tudtuk mondani,csak annyit hogy jó veled. Persze mi fél év után összeköltöztünk,mivel 30asok voltunk amikor megismerkedtünk. Most már tizenéve vagyunk együtt. Mai napig is fontos a napi szintű dicséret,de sosem voltunk nyálasok.

Ha mindketten odafigyeltek és tesztek a kapcsolatotokért akkor jó úton jártok,de az összeköltözés nagy vízválasztó!

2016. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy az összeköltözésen sok múlhat még, beszéltünk is már erről. Leginkább, mert néha előjön belőle, hogy legszívesebben már most elvenne, én viszont nem megyek ilyesmibe bele, amíg nem éltünk együtt. Neki erre annyi volt a válasza, hogy nem fél ilyesmitől, mert tudja, hogy bármi probléma adódik, úgyis megoldjuk majd együtt. Bevallom, jól esett, de azért fenntartom, amit korábban mondtam.

És persze, nem kell feltétlenül szavakkal erősíteni a másikat, a fontos, hogy meglegyen a közös hullámhossz.

Köszönöm a válaszod! :)

2016. nov. 18. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk együtt és pont ilyen volt az eleje.

Ma is tart még de azért már nem 110%-on pörög a dolog. De mai napig dicsér mindent rajtam, sokszor elmondjuk egy nap hogy szeretlek és meg is köszönünk alap dolgokat.

Viszont azért már nem minden rózsaszín. Élvezzétek ki minden pillanatát az elejének. :)

2016. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2,5 évig voltunk együtt és minden nap elmondtuk egymásnak, hogy szeretjük egymást, hiányzol. Minden nap volt csók, puszi, ölelkezés vagy valami kedvesség. Soha nem veszekedtünk semmin és még a mai napig nem esne nehezemre azt mondanom neki hogy szeretlek. Ez a normális szerintem. Nem hiszem, hogy változott volna ez negatív irányba ha együtt maradunk.
2016. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mindenhol van ez így, vannak befelé fordulóbb emberek, akik nem tudják sajnos olyan jól kifejezni az érzéseiket. Adj hálát a párodért, te pedig ügyesen csinálod. Hál Istennek összeillők vagytok. Ha nem hagyod ezt abba, akkor ez lehet ilyen, képzeld el, több évig is. Amitől nálunk ez változott, az a terhelés mértéke. Jöttek a gyerekek, két munkahely, sok éjszakázás, és akkor már nem hogy erő nem volt mindig kimondani ezeket, hanem a nyomás alatt, a gyerekek ricsajában, butaságai közben, mikor olyan sok dolgot kell egy perc alatt csinálni, néha ráripakodtunk egymásra. De ennek nem tulajdonítottunk jelentőséget, mind a ketten tudtuk, hogy a másik megint nem aludt éjjel két óránál többet, sőt azt is tudjuk, hogy ez átmeneti dolog, hogy a gyerekek nőnek, és akkor újra lesznek nyugis évek majd, legalábbis reméljük. Addig pedig időnként lepasszoljuk őket, és akkor megint megy a nyáladzás két napig. Ez ilyen...
2016. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden egyes szavad olyan, mintha én írtam volna :D Pontosan Ugyanez a helyzet nálunk is. :) tapasztalattal nem tudok szolgálni, de Sok sikert nektek! :)
2016. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!