Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen vallomással mit tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen vallomással mit tud kezdeni egy férfi? Pozitív vagy negatív egyáltalán? 26n

Figyelt kérdés
Tudja, hogy tetszik, kölcsönös, részéről is meg van. Elutasítottam, amit nem értett. Ha elmondom, hogy azért utasítom el, mert (bár nem vagyok csúnya állítólag, sőt,) de mégis tulajdonképpen egy nagy 0-nak érzem magam mellette minden szempontból, nem akarom, hogy csalódjon, arra mit reagál majd? Vagy mit tud lépni? Bocsánatot is kérnék, de arra végkép nem tudom mit fog/tud mondani.
2016. máj. 12. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
26 éves? 12 éves aggyal...
2016. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én se nagyon érteném.... mond neki egyszerűen azt hogy zavarban voltál, meglepett....

Figyu, ha annyira nagy 0 vagy hozzá képest (???), akkor majd hamar lesz vége.

Mit veszítesz?

2016. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt: [link]
2016. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívnak semmikép nem mondanám, két dologra utal egy ilyen kiejelentés 1. nagyon alul értékeled önmagadat. 2. őt meg nagyon túl értékeled. Egyik sem túl jó. Az hogy mit reagál rá az meg nagyon egyén függő.
2016. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pfff egyebet nem tudok mondani
2016. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért csaltál hozzá a korodhoz egy tízest? :-P
2016. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy éretlennek tűnhet a viselkedésem, valójában csak szimplán félek. Mindenki fél valamitől, én ettől. Legalább beismerem, neki is be fogom. Akkor lennék gyerekes, ha játszmáznék. Szerintem.
2016. máj. 12. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ilyen nincs, hogy neked is tettszik, meg tudod hogy te is tettszel neki, és erre rá kikosarazod. Vicc!

Most meg mégis akarsz tőle valamit....

Azt ajánlom nagyon gyorsan beszélj vele, legyél őszinte, mondd neki hogy szivesen összejönnél vele, és hogy nem csak játszadozol hanem önbizalom hiányos vagy.

Ezek alapján majd eldönti akar e még tőled valamit.

2016. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8: erre már ő is rájött, a tettszik amúgy tetszik így írják, többek között ezt is másképp írják, és nem vicc.
2016. máj. 13. 01:53
 10/10 anonim ***** válasza:

#9:

Komolyan? Kaptál végre egy normális választ, erre belekötsz a helyesírásába? Nem egy tízest raktál a korodhoz, hanem kicsit többet ugye? Ovis vagy, sajnálom :-P

2016. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!