Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez flörtnek számít? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flörtnek számít? Főleg férfiak véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom van, a barátom haverjával másodjára találkoztam (mindkét alkalommal ott volt a barátom is). A haverja, amikor velem beszélgetett, egészen közel jött hozzám és végig tartotta a szemkontaktust.


Ez (majdnem) flört volt vagy csak ennyire közvetlen a szóban forgó személy?


2016. nov. 18. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valaki ilyen mindenkivel. Ezt mi innen nem tudjuk eldönteni mi volt. Egyébként mi van, ha flört volt? Van jelentősége?

Valami biztos, ha kitetted a kérdést.

2016. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pusztán annyi a jelentősége, hogy nem szeretnék konfliktust senki között sem a későbbiekben.
2016. nov. 18. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Van, aki szeret közel állni másokhoz beszélgetés közben, nemtől, kortól, mindentől függetlenül. Ezen a téren azt figyeld meg, hogy mással is így viselkedik-e.

A szemébe nézni annak akivel beszélgetsz, meg mióta flört? Ez nem tök alapvető?

2016. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapvető kellene legyen, de már nem az. Én viszont úgy értettem, hogy hiába néz valaki a másik ember szemébe, időnként elpillant másfelé is. Velem legalábbis ez szokott lenni, én ezt tapasztalom. Most meg az ellenkezője történt.
2016. nov. 18. 12:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát.. csak magamból tudok kiindulni, én majdnem mindig, majdnem minden nővel flörtölök, hol jobban, hol kevésbé.

DE: haver, ismerős, családtag nője ez alól kivétel minden esetben, velük sohasem.

2016. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nezz egyik szemebol a masikba oda-vissza, ez egy eleg eroszakos szemezesi technika, amitol legtobben lesutik a tekintetuket onkenytelenul.


Viszont ha igy is sokaig fenntartja akkor valoszonuleg bajok vannak.

2016. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Jézusom, valaki rád nézett... ez elkerülendő, kezdj el csadort hordani nikábbal, és akkor majd senki nem fog tudni rád pillantani se.

Felesleges oda bajt keverni, ahol nincsen, de néhány ember rettentően unatkozna enélkül, gondolom.

2016. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, te sem vagy kivétel az unatkozó emberek közül, ha már itt írogatsz.
2016. nov. 18. 12:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó, nem értetted a mondatot, sebaj...:) inkább, akkor te is unatkozz itt, ahelyett, hogy azon kezdenél el gondolkozni, hogy milyen elemi katasztrófák és konfliktusok születhetnek abból a jövőben, hogy valaki rád nézett. Hasznosabb, és még a kapcsolatod is ép marad.
2016. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te sem értetted, de nem baj. :)
2016. nov. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!