Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted a legtöbb ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a legtöbb ember hogy fogadja ha egy közeli ismerősének, barátjának Amerikai vagy Kanadai barátnője van (aki nem beszél magyarul)?

Figyelt kérdés
Furcsának tartják? irigykednek? vagy kedvelik az emberek a nyugatiakat?
2016. nov. 20. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pont le se sz***jak. Irigykedni meg mire irigykedjenek? Hogy neki mas van irva az utleveleben az allampolgarsag rovatnal?

Nekem kulfoldi parom van, de ez meg csak tema sem volt sosem. O is ember.

2016. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többnyire közömbösen. Nem olyan ritka, hogy valakinek külföldi párja van. Legfeljebb akkor van gond, ha nem tudnak beszélgetni, az kicsit kínos mindenkinek.
2016. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem Észak-Amerikai barátnőm van és én egy kis faluban élek ahol az emberek pletykások és már annak is van hírértéke ha valaki levágatja a haját.

Az emberek irigyek mert sokan akarnak kimenni külföldre egy másik emberen keresztül és elég rosszindulatúak tudnak lenni.

Itt lesz nálam a lány és megyünk majd bálba is itt a faluban. Fehér ember úgyhogy nem látszik rajta hogy máshonnan jön :D. Engem nem zavar igazából, szeretem és elfogadom így de nem akarom hogy azt érezze hogy összesúgnak mögötte, bár nem ért magyarul de azért észreveszi ha bámulják.

2016. nov. 20. 16:15
 4/10 A kérdező kommentje:

Itt a faluban alig van 1-2 ember akinek külföldi a párja de ők tudnak magyarul és általában románok, ukránok, van még orosz is meg talán szerb.

Nem itt fogunk élni hanem valahol angol nyelvterületen úgyhogy nem fontos neki a magyar.

2016. nov. 20. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Kicsit benne van a "na ennek se volt jó a magyar..."


Bár gyakoribb a magyar nő - külföldi csávó kombó, igaz annak legalább oka van (nyugatra a pénz, keletre a hype, délre az óriásbrokik vonzzák őket)

2016. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
inkább én nem voltam jó a magyar nőknek
2016. nov. 20. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:

ha elmentek, akkor nem mindegy mit pletykálnak rólad? :)))


Amúgy szerintem érdekes-különleges dolog, és ha lesz gyereketek, neki lesz a legjobb. 2 anyanyelvűség hatalmas előny, minden szempontból!

2016. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy inkább máshogyan viselkedtél a magyar nőkkel.


Láttam már eleget.


Mellesleg nem nagyon tudom elképzelni, hogy jó barát-barátnő lehet a más anyanyelvű ember. Egy csomó magától értetődő dolgot magyarázni kell, és még úgy sem biztos, hogy megérti.

2016. nov. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Vagy inkább máshogyan viselkedtél a magyar nőkkel."


Normális voltam velük de lekoptattak.


"Mellesleg nem nagyon tudom elképzelni, hogy jó barát-barátnő lehet a más anyanyelvű ember. Egy csomó magától értetődő dolgot magyarázni kell, és még úgy sem biztos, hogy megérti."


Képzeld hogy mindent eltudok neki mondani :D És mindent meg is ért.

2016. nov. 23. 19:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igazold csak önmagad.
2016. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!