Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, vontok le belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, vontok le belőle következtetéseket, akár el is billentheti a mérleg nyelvét pozitív vagy negatív irányban?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy a másik, milyen zenét szeret, milyen könyvet olvas, milyen filmeket kedvel, milyen hobbija van, milyen programok után érdeklődik (nyilván a közös ízlésen kívül!)??

2016. nov. 19. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Egyesével nem feltétlenül, de ha amiket leírtál, azokat mindet egyszerre tudnám meg valakiről, úgy már igen.


A barátom pl nagyon szereti a nagyon rossz, trash filmeket és szeret rajtuk élvezkedni, nevetni hogy milyen rosszak. Ha elsőre csak ennyit tudnék meg róla, akkor egy bunkó, proli parasztnak mondanám őt. Viszont ismerem őt és az élet más területein meg látszik, hogy nem egy ilyen ember.


Ha valakinek az ismerkedés elején ennyire fontos hogy ezeket megossza magáról (még mielőtt a személyiségét megosztaná a másikkal), akkor lehetőleg ezeket egyszerre tegye. De szerintem egy ismerkedésben alapból nem azok kellene legyenek az első lépések, hogy az ilyen infókat megosszuk egymásról, mert ezek sokszor lehetnek önmagukban nézve félrevezetőek.

2016. nov. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A könyvek és a filmek nem számítanak, mert azokban én is mindenevő vagyok. Esetleg a zenében, ha ilyen hungarista gyűlölködő zenét szeret, az már negatív irányba billenti a mérleget. Az érdeklődési köre is fontos azért, például ha ilyen tuningtalálkozókra szeret járni, az nekem annyira nem szimpatikus, mert távol áll tőlem ez a világ.
2016. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

2:

Apum szereti mondjuk a nemzeti, "hungarista, gyűlölködő" rockot és én is meghallgattam néhány számot, amik tetszettek, de emellett szeretem a külföldi könnyű rockot, heavy metalt, néger rappet, de még a reggie-t is.

2016. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom is szereti, de nem csinálok ebből problémát. :) Ismerkedésnél még lehet negatív így elsőre, de mivel soha nem általánosítok, ezért nem a zenei ízlése alapján fogom eldönteni, hogy lesz-e folytatása a dolognak.
2016. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ok, így már értem
2016. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen pozitívum. Lényegében közös ismeretanyag, közös téma, közös szórakozás. Egy kapcsolatban ez jól jön. Hasonló zenéknél lehet menni egyforma buliba, hasonló filmeket meg lehet nézni együtt.

Negatívumként inkább az hat, ha valami elől elzárkózik az illető. Pl. hogy az elektronikus zene csak tüctüc, a rock csak kiabálás, a rap gagyi. Az ilyen zárkózott gondolkodásra utal, amit nem bírok elviselni egy kapcsolatban.

2016. nov. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát én toleráns vagyok, de az elektronikus "zene" tényleg a legalja.
2016. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
#7: Nincs olyan műfaj, hogy legalja. Minden műfajon belül vannak jó és rossz zenék. Az elektronikus zene sem csak a sima tüc-tücből áll.
2016. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, az elektronikus mindennek a legalja. A legrosszabb. Nincs belőle minőségi. Minőségi effekt? Professzionális play gomb lenyomókkal, nem zenészekkel.


A klasszikus zenét sem szeretem, de zenének nevezni egy rakás tamtamot sértés minden hangszerre nézve.

2016. nov. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8:

De van aki utálja a pi csába és egyáltalán nem szereti.

2016. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!