Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nagyon elhidegültün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal nagyon elhidegültünk egymástól, rendbe lehet még hozni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Amiòta megszületett a gyerek,nagyon rossz lett a kapcsolatunk. De a legfőbb oka én vagyok, ő próbál a kedvembe járni, de egyszerűen nem bírom elviselni ha hozzám ér, néha még az is idegesít ha csak hozzám szól. Nagyon fáradt vagyok

mindig a gyerek miatt, ingerült. ( egy hónapos múlt a baba) Sokszor gondolok

arra, hogy nem kellett volna szülni.Van hogy még a gyerek is idegesít,főleg ha

elkezd sírni. Úgy érzem, hogy már nem szeretem a párom. Hiányzik a régi életem,nagyon elvagyok keseredve, sokat sírok.


2016. nov. 21. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utáni depresszió is lehet, illetve hormonprobléma! Szeritnem kérj tanácsot a védőnőtől, háziorvostól
2016. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes írja, ez eléggé szülés utáni depresszió gyanús.

Párod mennyit segít a babával kapcsolatban? Fel szokott kelni hozzá éjszaka vagy mindig te kelsz?

2016. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szülés utáni depresszió. Ne szégyellj segítséget kérni szülőktől, nagyszülőktől, hogy többet tudj pihenni. Ez az első időszak sokszor maga a pokol, mert felborul a hormonháztartás, millió dologra kell egyszerre figyelni, nagy a felelősség és hát az ember szeretne mindent a legjobban csinálni.

Majd szép lassan kialakul a napirend, neked is könnyebb lesz és máshogy látod majd a dolgokat. A lényeg az, hogy önmagadra is figyelj és fogadj el minden segítséget. Ilyenkor fél óra is rengeteget jelent, ha pihenésre fordíthatod.

2016. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten "normális" és érthető, hiszen, 1 hónapja szültél. A tested hatalmas változáson esett keresztül és ehhez még társult egy nagy változás is, felelőség a baba személyében.

Sokat számít az, hgy a férjed amúgy segít pl az esti fürdetésnél? vagy ha tápszeres a baba, éjszakánként adódik, hogy ő is felkel hozzá? Vagy teljesen egyedül viszet az egészet?


Ez fog változni, vond be a férjed kicsit jobban a dolgokba és ahogy lekerül rólad a teher egy része, visszatér a kedved.

De ehhez okvetlenül kell a párod segítsége is.

Neked pedig tudni kell hagyni őt segíteni és nem eltolni magadtól!


2 gyerekes anya

2016. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fürdetésnél segít, de este csak én kelek fel, mert ő 4-Re jár dolgozni. Pest megyében lakunk, anyuval csak hetente egyszer ha találkozom akkor sokat segít. Az is a baj, hogy én nem érzem itt jól magam sokat vagyok egyedül. Talán amikor tudom, hogy megyek anyuhoz akkor jobb a kedvem meg ott is, de amikor visszakell jönnöm akkor már nagyon magam alatt vagyok.
2016. nov. 21. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mégis bele kéne vonni a férjedet is a dologba.

Beszéljétek meg, hogy hétvégenként vagy amikor szabadnapja van, keljen fel a babához.

Nem lehet mindig az anyára dobni a gyereket, a párod az apja, ő csinálta. Az a gyerek ugyanannyira az övé is, amennyire a tiéd.

Meg kéne értenie, hogy neked is szükséged van a pihenésre, pláne ebben az időszakban, különben nem lesz jó vége. Ezt inkább hadd ne vázoljam fel...

2016. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!