Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 26 éves nő akarhat komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves nő akarhat komoly kapcsolatot egy 18 éves fiútól?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy tetszem neki, de ez mire elég?

2016. nov. 8. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Erősen élne bennem a kétely, hogy összeillő páros, hosszú távra. De vannak kivételek, természetesen. Meg kell tudni :)
2016. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát azért ez elég húzós. Mondjuk nálunk is az volt, amikor én 20 voltam ő meg 14, de még mindig együtt vagyunk, már három éve. :)

Szerintem egy 18 éves fiú is gondolkodhat komolyan, a baj csak az, hogy szerintem egy ennyi éves túl naív. Míg te már sok mindent megéltél ő még nem, és ebből gyakran adódhat konfliktus. Mi nem szoktunk veszekedni, de azért gyakran előfordul, hogy ő túl egyszerűen látja a dolgokat, pedig ez élet ennél sokkal nehezebb, és nem tudom neki elmagyarázni, hogy de az nem úgy van, meg hogy az nem ilyen egyszerű, de majd egyszer ő is rájön. Most már inkább nem foglalkozom ezzel. Nekem csak annyi bajom van, hogy így lassan 24 évesen már szeretnék külön költözni, szeretnék esküvőt családot. Nyilván ez egy nálam idősebb pasival összejöhetne, de vele még egy jó ideig nem. De nem baj, én jól érzem magam így, és nekem elég az, amit ő tud nyújtani.

Szerintem te is gondolkodj el rajta, hogy mit vársz attól a fiútól és vajon mi az, amit tényleg nyújtani tud. Aztán ha ez megvan, mérlegelj, hogy neked megéri-e így ez a kapcsolat. :)

2016. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiú fiúnak tartja magát és nem férfinak, és a nőt csak a kora miatt tartja nőnek, akkor szerintem ez itt egy erős anyakomplexusos helyzet. Ha a nőnek pont gyerekhiánya van, működhet, de szerintem tisztázni kéne, hogy ki-kicsoda és mi motiválja, mielőtt érzelmeket adsz bele!
2016. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú.

#2

Biztos szép lehetsz. :D

2016. nov. 8. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. én huszonéves nőként elképzelhetetlennek tartom,hogy leálljak egy 18 éves sráccal.

tök más életszakaszban járunk. én már végeztem minden sulival,dolgozok . ő még most érettségizik,gondolom tanul még.

szerintem nem sok jövője van. a nő lehet 1-2 év kapcsolat után már gyereket akarna meg házasságot.. a srác meg egy kis levegőt :D

szóval én nem erőltetném a dolgot. de ha mindketten akarjátok,akkor hajrá.ne legyen igazam

2016. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

közöttünk több, mint 10 év van. mindenki csak diszkrét megjegyzéseket tesz, hogy lehet az életemnek ilyen szakasza is, stb.


szerintem legtöbben nem hiszik el, hogy komolyan veszem, pedig így van.


N

2016. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Korházban ismertem meg, orvos. Én még tanulok, de ez miért számít?
2016. nov. 8. 11:07
 8/9 omba ***** válasza:

A szex is elég komoly kapcsolat.

Te min habozol?

2016. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem komoly kapcsolatot akar.
2020. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!