Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Párom levelezget egy nővel,akivel fiatalabb korában kavart illetve kb 2 évvel ezelőtt is. A csaj elsirta neki bánatát,hogy milyen nehéz a pasikkal,megköszönte a páromnak, hogy meghallgatta, majd megkérdezte holnap otthon lesz-e. Merthogy találkozni szeretne vele. A párom azt irta, persze,csak én meg ne tudjam. Régebben mikor a csaj elvált,barátom járogatott hozzá vigasztalni... azt mondta nem volt köztük komoly dolog...csak megakarta dugni anno. Ti erről mit gondoltok, normális ez igy?
2016. nov. 21. 17:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton halad a megcsalás felé.
2016. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy kidobnám a pasast,hogy a lába nem érné a földet!

De ha neked jó,hogy hülyének néz akkor maradj vele.

2016. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
"...persze,csak én meg ne tudjam." Innentől nincs miről beszélni. Ha valami csoda folytán mégsem dugná meg (0.00000000000001% esély látok rá), akkor is kamuzik, az arcodba hazudik, kavar a hátad mögött...stb. ez kukagyanús.
2016. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom... Nem beszéltek olyan dolgokról,hogy bármit is akarnának egymástól. De mi az,hogy én meg ne tudjam? Pár hónappal ezelőtt azt mondta párom "kezelgette" a csajt. Később már azt mondta,havercsaj csak.
2016. nov. 21. 18:26
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülyének néz és az orrodnál fogva vezet!
2016. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A keresési előzményeibe most láttam,hogy egy viszonyos oldalt nézeget..
2016. nov. 22. 11:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ha a párom azt mondaná egy nőnek, hogy "csak a barátnőm meg ne tudja" - nálam ez szakítóok lenne.
2016. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ezekutan nem is értem miert tőlünk kérsz itt a gyk-n ilyen nyugodtan tanacsot és miert is nem a pasidat kéred számon?
2016. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos megkérdezném tőle, hogy ez mi akar lenni? Ha van gerince bevallja, ha nincs tagadni fog. Lapát
2016. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Azóta megkérdeztem tőle... Azt mondta azért irta, hogy meg ne tudjam,mert nagyon féltékeny vagyok a semmire. Ők csak haverok, régen kavartak egy rövid ideig,de semmi több. Miattam pedig nem fog leépíteni egy 15 éves ismeretséget..
2016. nov. 25. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!