Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemelné, vagy túlzás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemelné, vagy túlzás lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, hónapokig próbálkozott úgy, hogy barátnője van..

Kb fél év után találkoztam vele, de szex csak a 4. Találkozón történt..

Nem szexkapcsolatnak indult, csak néhányszor történt meg a dolog.



Most viszont letiltott mindenhonnan, a telefont nem veszi fel...


Én viszont úgy gondoltam felregisztrálnom egy szexkapcsolat kereső oldalra..


Szerintem megérdemelné, ha arra nem méltatott, hogy annyit mondjon "ennyi volt"...


2016. nov. 21. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Más adataival való visszaélés büntetőjogi kategória, ténylegesen letöltendő elzárást is kaphatsz érte. Megéri?!
2016. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem értem ennek a lényegét, csak kúrni akarsz és találtál rá egy palit, jópárszor toltátok de mivel lelépett ezért most keresel másik farkat, akkor itt mi a probléma?
2016. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja hülye vagyok félreolvastam, szerintem ilyet ne csinálj
2016. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szánalmas bosszú, de ha ettől jobban érzed magad.. Magadat majd mivel bünteted, amiért ennyire ostoba voltál és leálltál egy olyan alakkal, akiről tudtad már az elején, hogy egy gerinctelen, megbízhatatlan ripacs? (ha nem lett volna az, nem nyomul rád, amíg nője van, elég jó szűrő ez az ember jellemére)
2016. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire szánalmas.
2016. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne már. Ez nem túlzás, hanem egyszerűen nettó f..ság.

Felejtsd el az ötleted, és az embered is.

2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szóval itt tényleg senki nem tud szöveget értelmezni :D

Nem azt kértem, hogy támogassatok, vagy hogy okoskodjatok mennyire szánalmas vagy sem, hanem hogy megérdemelné e :D



De úgy látszik ide csak ide kattintotok, elolvassátok és mindegy hogy felfogtátok e a kérdést vagy sem, az első gondolatot leírjátok :D

2016. nov. 21. 18:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne visszaélés, ha az interneten a tudakozóból is meg lehet tudni a számát?
2016. nov. 21. 18:21
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha a válaszokból nem esett le, mit gondolunk a dologról, akkor sötétebb vagy, mint hittem. Nem, nem érdemli meg, igen, túlzás. Kizárólag magadra vethetsz, hogy bedőltél egy ilyen baromnak, tudtad, milyen jellem.
2016. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha veled megcsalta a baratnojet akkor massal is megfogja ergo a pasas egy csajozogep. Szerintem nem fog szenvedni attol ha csajok hivogatjak majd.
2016. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!