Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már semmi esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Már semmi esély arra, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki bejelölt meg odajött hozzám élőbe is (egy suliba járunk) tök egyértelműen azt mutatta, hogy tetszem neki. Időközben nekem is megtetszett.Viszont nemrég bejelentette,hogy nem akar kapcsolatot, és több idő kell neki egy kapcsolat kialakulásához. Én nagyon meglepődtem hiszen azt hittem minden olyan szép és jó, erre ő nem akarja. Azóta nem is ír vissza olyan gyakran pedig már találkoztunk is meg minden, de már semmi nem olyan mint régen. Sokkal kedvesebb volt a megismerkedésünk elején.Én azt hiszem szerelmes vagyok belé, és nagyon fáj:( Szerintetek van esély arra hogy összejöjjünk? Vagy ez reménytelen eset?
2016. nov. 21. 19:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába tettem, a tini párkapcsolatokhoz kellett volna sorry
2016. nov. 21. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazan van mar ra esely! Te ne keresd! Az tul nyomulos. Esetleg ha meg is valtozna a velemenye ... ez elijesztene.. en arra gondolok h jobban tetszett neki az a gondolat " h vajon tetszem e csajnak?! Eleg helyes vagyok en hozza?" Es mostmar tudja h igen... tehat nincs izgalom.

A helyedben lesz**am a fejet es ugy tennek mintha nem is erdekelne. De ezt is diszkreten nem kell a folyoson elkiabalni magad h "tul vagyok rajtad"

2016. nov. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!