Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek facebook chat-en? (tudom, hogy gáz, de nincs más megoldás)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, régóta ismerősöm, de még sose beszéltünk, és csak nagyon ritkán találkozunk élőben. Hogyan, milyen szöveggel kezdhetnék vele beszélgetni?

20/L



#ismerkedés #Facebook #chat kezdeményezés
2012. máj. 23. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

cöhhh... ha már úgy is lány vagy, akkor:

Szia! Nincs kedved beszélgetni? /ha nagyon bátor vagy, hozzá teheted/ Tetszel nekem.

2012. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne rohand le elsőre, azzal h tetszik neked.

Csak egy kötetlen beszélgetés..utána majd alakul

2012. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Szia yx vagyok innen ismerjük egymást tetszenek a képeid van barátnöd ? Mit szolnál egy kis ismerkedéshez ?:P
2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
írhatsz..várom! ;) egyébk meg csak kérdezd meg..Hello..csak nem unatkozol?! ;) 33f
2012. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
meg szoktak olyanokat kiirni h uncsi van vki üzit? amik egyszer ezt kiirja irj rá! ha megkérdezi mér hát mond h ő kérte...spontán beszlgessetek bármiröl csak mindig legyen téma!!! :)
2012. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. - én is kötetlen beszélgetésre gondoltam, nem akarom lerohanni azzal, hogy tetszik.

5. - a "vki üzit?" nem a mi korosztályunk szokta írogatni... azt amúgy sose értettem, miért nem írnak ők rá valakire... de ez más téma! :)

2012. máj. 23. 14:47
 7/14 anonim válasza:
egyetértek :D
2012. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

De olcsó vagy ha te csak így tudsz ismerkedni a fuckbukon

Ez az igazi mai fiatalság.... szégyen vagy.


-.-

2012. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Direkt odaírtam: ritkán találkozunk élőben, és más elérhetőségét nem tudom

az a célom, hogy egy kis ismerkedős beszélgetés után személyesen találkozzunk

a kérdésemre pedig értelmes válaszokat várok, nem jogtalan sértéseket

2012. máj. 23. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: mégis hogy ismerkedjen meg másképp ezzel a fiúval? Nyomozzon utána, hogy épp merre jár? Várja meg hogy egyszer talán megint találkoznak a jövőben? Kérjen meg valakit hogy szervezzen nekik titkos találkozót?


Ha a két fél normálisan kezeli a dolgot, és hamar személyes (nem facebook) kapcsolat alakul ki, szerintem mindegy, hogy honnan indult az ismerkedés...


Én is neten beszéltem először a barátommal (bár nem társkeresési szándékkal, azt se tudtam fiú vagy lány, csak segítséget kértem :D). Két és fél éve együtt vagyunk, boldogan. Engem aztán nem zavar hogy egy chaten ismerkedtünk meg...

2012. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!