Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Titeket zavarna ha a párotok kemény rap zenét hallgatna? (Külföldit. )

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 20:56
 1/9 A kérdező kommentje:
#1: Ami nem szerelmes és poppos kreálmány, hanem kemény hangzású komoly alapokra fektetett zene. Nálunk a Halott Pénz és a Children of Distance is rap....
2016. nov. 21. 21:00
 2/9 A kérdező kommentje:
#3: Nem linkelgetek neked semmit mert ez nem zenekérő kérdés, és ahogy felül olvashattad lányoknak és nőknek szól a kérdés. Ne OFF-olj ide, köszi.
2016. nov. 21. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem zavarja, hogy én meg black metalt (is) hallgatok... :))
2016. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mr. busta ès hasolnó hányadék szinvonal akkor mèg elmegy, mert az hogy más nyelven van, nem kifogás a szenny hallgatására. Melyik Children of distance, az új vagy a régi? mert règebben játszottak úgymond """kemény""" rappet, ma már nagyon lightosan nyomják. (nem is nagyon lehet rappenek nevezni a mostani stílusukat.. már amennyit hallottam belőle meg èrtek hozzá, mert ma már nem nagyon hallgatok semmilyen magyar zenét, rappet meg főleg nem)
2016. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kemény alapokra... hű :D magyar fordításban "rázzad a se gged bébi gyerünk gyerünk.."

DMX, Dr Dre, Ice cube, Cris B. Lil W. Missy E


Amúgy igen, nekem van ami bejön ezek közül.

2016. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
De most tényleg, milyen az a kemény rap? Amiben minden rendőr fattyú és minden nő k***a? Akkor igen, zavarna.
2016. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. En nagyon szélsőséges zenéket hallgatok. Egészen a hörgős metalon keresztül, ha ugy van kedvem regebbi rap zenéket ( snoop, dr. Dre, 2 pac, cypress hill) egyéb rock/alternatív zenéket pl. Korn, cure, joy division... De mondjuk skrillexet is kedvelem, 80as évek zeneert meg oda vagyok... Kedv függő. Szóval nalam nagyon tag az ízlés... Igy abszolut nem zavar semmiféle nagyon szélsőséges zene hallgatása.
2016. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg nekem nem kell hallgatnom, addig nem.
2016. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én szeretem a rap zenét, bár attól függ, milyen. A nigériai rap mondjuk elég meredek nekem :D
2016. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!