Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuális vagyok? Mit takar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális vagyok? Mit takar ez a fogalom úgy általában? Lehet egyáltalán ilyet mondani 18 évesen?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatom volt eddig, ahol a csókolózástól nem jutottunk tovább, pedig egy évig együtt voltunk, de úgy éreztem, hogy nem vagyok kész rá. A fiú néha kicsit erőszakos volt, meg nagyon akarta, hogy lefeküdjünk, én viszont nem. Azóta kerültem a fiúkat, most azonban megtetszett valaki, de ahogy arra került a sor, hogy meg akart ölelni, teljesen elbizonytalanodtam, mert egy szimpla ölelést sem akartam, nem szeretem ha hozzám érnek az emberek. Nem érzek nagyon késztetést arra, hogy bárkivel is szexuális kapcsolatot létesítsek (inkább félek/rettegek tőle, de nem tudom az okát), ez csak azért van, mert negatív hatások értek vagy mert még mindig nem állok készen erre az egészre? 18/L

2016. nov. 22. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Balfék volt a pasid. Én a helyében apródonként, gyengéden és erőszakmentesen izgattalak volna szénné, hogy te magad akard már kegyetlenükl a nemi életet. Nagyon erőszakos lehetett, ez pedig behúzta nálad a féket. Majd lesz jobb is, hajrá :)
2016. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Az összes lány ilyen.
2016. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"nem szeretem ha hozzám érnek az emberek." Na innen kellene visszafejtened, hogy mi ment félre nálad?
2016. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem asszexualitás ami nálad van. Ez szimplán csak fóbia. Magadat szoktad kényeztetni, erre van igényed? Az Asszexualitás annyit jelent, hogy az ember egyáltalán nem érez szexuális vágyat se ellenkező nemű se azonos nemű társa iránt és az önkielégítést sem igényli. Szerintem próbálj meg elgondolkodni rajta mi történhetett az életed során ami miatt ennyire félsz ettől, ha ismerkedsz valakivel mindenképp tudasd vele, hogy ilyen problémával küzdesz talán ha szép lassan haladtok mindennel egy idő után feloldódsz. Ha ez semmiképp sem megy akkor keress fel egy sima vagy egy szexuálpszichológust ők biztos tudnak segíteni rájönni a problémád okára.
2016. nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3: Hát általában nem szeretem ha idegenek érnek hozzám, nem nagyon tudom hogyan kellene kifejtenem, csak nem tetszik ha valaki olyan akar bizalmasabban megérinteni (nekem az ölelés is ide számít, egy embert szoktam megölelni gyakrabban) akit alig vagy nem is ismerek. Nem tudom, miért.

2016. nov. 23. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem aszexualitás. Inkább gátlásos vagy illetve bizalmatlan az emberekkel szemben. Az említett kapcsolatodban pedig csalódtál, és nem azt tapasztaltad meg az intimitás terén ami normális.
2016. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg elég bizalmatlan vagyok, elég sok hasonló problémával küzdök. Csak attól félek, hogy sosem fogom tudni megtapasztalni azt, ami normális, mert nem merek közel engedni másokat sem emiatt. Nemrég megpróbáltam, de már a srác stílusa is olyan volt, mint az előző, úgyhogy nem mertem alaposabban megismerkedni vele, mert félek hogy megint az fog történni mint korábban.
2016. dec. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!