Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből majd észreveszi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből majd észreveszi magát vagy csak megsértődik rajta?

Figyelt kérdés

Tehát 1,5 éve vagyunk együtt barátommal. Ő mostanában ráfüggött egy játékra, ami engem nem zavar, ha leköti játsszon. De ha már emiatt nem alszik velem és emiatt nem töltjük együtt a délutánt sem amikor én se, és ő se dolgozunk, vagy a hétvégét.



Tegnap ott voltam nála, azt mondta mire hazaérek megfürdik és jön is hozzám, inkább nem játszik, mondtam rendben.

Teljesen bezsongtam, erre amikor lekísért bevágja, hogy nembaj ha mégis itthon alszok? Reggel később megyek és nem akarok sokkal korábban kelni. (Jelzem az a korán kb fél órával korábban lenne... )


Én viszont szabadságon voltam 2 napig, mégis vele aludtam és felkeltem mindkétszer hajnalba és nem nyavalyogtam.



Tudom hogy a játék miatt maradt otthon, nem azért mert már nem volt kedve kocsiba ülni. És ez az ami bánt.


Úgyhogy megint nem dolgozok 2 napig, és én se fogok vele aludni, mondván hogy én se akarok korán kelni..


Észre fogja venni magát vagy sem?

Hisztizni nem fogok neki mert veszekedni sem akarok.


Ő 24F én 23 L


2016. nov. 23. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Értelmetlen játszadozás helyett inkább beszélj vele. Keressetek valami kompromisszumot, amikor van ideje játszani, és te is megkapod a kellő figyelmet.

Még azt is javasolnám, hogy ha még sose láttad a játékot, akkor nézd meg. Némelyiknek nagyon szép a grafikája és jó a sztorija. Mi barátommal Fallout 4-ezünk most. Ő csinálja a küldetéseket, én meg Simseset játszott, és berendezem benne a házakat. Jó szórakozás, ha nyitott vagy ilyesmire. De játszottunk már együtt nagyon sok játékkal, és én is figyelem, mik jönnek ki, mik érdekelnének.

2016. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Láttam már a játékot, engem nem köt le. Olyan is volt, hogy itt játszott nálam, amíg tvztem, de már ez se jó, mert skypeon beszélget a többi játékossal, ki merre menjen stb....


Hiába beszélek vele, már lerágott csont.

2016. nov. 23. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem fogja magát észrevenni, mivel ő nem érzi, hogy probléma lenne azzal, hogy játékfüggő. Sőt, ő azt sem fogja beismerni, hogy függő, és az első az életében a játék, minden más (te is) csak utána következik.

Ebből ő azt veszi csak észre, hogy VELED van baj, mert te nem akarsz már ott aludni. Te leszel a hibás, a rossz és gonosz, meg aki hisztizik. A végén mehetsz hozzá kiengesztelni, hogy nagy kegyesen megbocsásson neked.


Felesleges játszmákba kezdeni, ha a normális megbeszélés már nem segít. Vagy elfogadod őt így, és belenyugszol a második helybe, vagy pedig otthagyod, és keresel olyan férfit, aki nem a virtuális világban akar élni.

2016. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi férjemmel Mortal Kombatoztunk még a gyerekek születése előtt.. (meg ha a srácok alszanak már, olykor még most is, de ez is csak akkor játszik, ha előtte volt szex, mindent átbeszéltünk már, rend van stb) DE! Ez sosem ment a kapcsolatunk rovására, pedig ő nagyon szeret gépezni, ért is hozzá, hardver+szoftver teljesen otthon van benne, szakmába is vág neki, tehát abszolut jelen van benne, meg sem szólhatnám, mert evvel is foglalkozik. De pl egy együttlétet vagy ottalvást soha de soha nem hagyott volna ki a játék miatt.

Persze mindenki más és másként kezeli a dolgokat, nem azt mondom, hogy a párod ilyen vagy olyan vagy hatalmas problémáitok vannak.

Viszont szerintem ez is a normális, hogy egy játékért, akármekkora gamer az illető nem teszi 2. helyre a párját.

2016. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.. CSzik a párod?
2016. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mi is játszottunk együtt, COD 2-vel játszottunk sokáig. Jó is volt.


De ez a mostani helyzet nem tetszik.


Nem, nem CS-zik :)

2016. nov. 23. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja észre venni magát.

Az fog neki lejönni, hogy nyugodtan játszhat, békén hagyod, hisz pihensz, te is jól tóltöd az időt. "Mindenki nyer."


Menj át hozzá szépen. Ha leül játszani míg ott vagy, próbáld szexre invitálni. Szépen, de ne ülj az ölébe, ne próbáld "elkezdeni" a gép előtt. Csak szóban, félig vetkőzve. Esetleg dobd a bugyid az ölébe és várj kicsit. Ha fontosabb neki a játék, azt mondja:"Mindjárt csak ezt lejátszom.", öltözz szépen és menj haza.

Onnantól minden alkalommal hagyd magára, ha leül játszani míg vele vagy. Bármi is legyen a program.

2016. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor ott vagyok még a laptopot se kapcsolja be, vagy ha épp megyek akkor lejátssza még azt az egyet utána rám figyel és hagyja a gépet , szóval ezzel nincs gond.
2016. nov. 23. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!