Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jelezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám jelezni a páromnak, hogy másképp szeretek csókolózni?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindent meg tudunk beszélni, ennél jóval kényesebb témákat is, de itt most elakadtam, és sehogyan sem tudom kitalálni, hogyan tudnám jelezni...

Szóval a helyzet az, hogy a párom ritkán és rövid ideig alkalmazza a nyelves csókot, én pedig jobban szeretem, mint amikor csak az ajkak vesznek részt.

Csókolózni saját bevallása szerint szeret, de nekem másképp esik jobban. Van valakinek valami jó ötlete, hogyan tudnám ezt finoman jelezni?



2016. nov. 23. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem finoman jeleztem, hanem direkt megmondtam, hogy életemegyetlenértelme, próbáljuk ki így vagy úgy a csókot, mert én jobban szeretem úgy. Kipróbáltuk, azóta úgy csináljuk. Ennyi. Szerintem felesleges finomkodni, ha nem szidod, csak egy újabb alternatívát szeretnél bevezetni, az nem feltétlenül lesz sértő- ha meg az, akkor a finom rávezetésre is megsértődne.
2016. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
# 1: nem a rávezetéssel van a gond, mert VAN nyelves csók is, amit néha ő kezdeményez, csak azt vettem észre, hogy ritkán és röviden. Már arra is gondoltam, hogy valamilyen fiziológiai oka lehet.
2016. nov. 23. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerinted gondolatolvasó?


Mondd meg neki, hogy mit szeretnél.

Ha nem megy, segítek egy példamondattal: "Nagyon szeretem a nyelves csókot, lehetne, hogy hosszabb ideig csináljuk?"


vagy


"Én jobban szeretem a nyelves csókot, lehetne csak azt csinálni?"


De biztos vagyok benne, hogy jobban is meg tudod fogalmazni.

2016. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Próbáld meg jelezni neki, hogy ezt szeretnéd.

Lehet, hogy ő is ezt gondolja, csak azt hiszi, hogy te nem szereted ezt a fajta csókolózást. Add tudtára, hogy ez nincs így.

Te is kezdeményezhetsz bátran. Kóstolgasd az ajkát finoman, nyelvesen.

2016. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri a nyelves csók technikáját, néha csinálja is, akkor nagyon egyszerű a dolgod. A következő rövid csók után mondd neki, hogy igen, ez az, ezt nagyon szeretem, csináljuk még így! Aztán ha legközelebb megint nem úgy csókol, akkor emlékeztesd rá, hogy úgy szeretnéd, mint a múltkor.
2016. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem a legjobb ha simán elmondod neki...
2016. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Es neked elvitte a cica a nyelvedet, hogy nem tudod kezdemenyezni, amikor akarod?
2016. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
finoman megmodod :)
2016. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, különösen az # 5 válaszadónak. Azt hiszem, ez a javaslat működne a gyakorlatban, mivelhogy a párom is pont így szokta jelezni, ha valami jólesik neki, és akkor én is gyakrabban csinálom.
2016. nov. 23. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani, lehet az úgy csinálni, hogy tovább folytatódjon, úgy hogy átveszed a irányítást, vagy szívod a nyelvét, hogy ne tudjon szabadulni.
2016. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!