Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

Igazából már elmúlt neki, lassan 1honapja és akkor semmit se vettem neki. Azért is mert megbántott, és úgy akartam viselkedni vele ahogy ő szokott. Meg pénzem se volt úgy, bár tudtam volna szerezni.

Nekem meg kb. 2het múlva lesz és vett nekem órát, vesz parfumt(ami 5-6ezer ft) vesz rózsát ami dobozba van belerakva. Többről nem tudok. Es Hát így rosz nekem h en semmit sem vettem neki. Ciki lenne ha ilyenkor adnám neki oda? Vagy ne vegyek? Neki is volt olyan, h nekem nem vett pl. Karácsonyra , meg azt mondta vegyük meg az ajandekokat együtt, és nem adta ide a felét. És jó drágán vásároltunk.(VASAROLTAM)

Szerintetek?



2016. okt. 29. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hagyd már.. Tök fölösleges azért ajándékon törni a fejed, mert ő venni fog neked szülinapodra. Ez már nem ugyanaz, mintha direkt vettél volna neki az alkalomra.
2016. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 teencurious válasza:
100%

Igaza van az első válaszolónak. Hagyd.

De a következőt tedd neki felejthetetlené,l epd meg mindennel amivel csak tudod,vidd el a kedvenc helyére,készíts neki a közös fényképeitekből egy válogatást,stb. !:)

2016. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erről lecsúsztál, karácsonykor be tudod pótolni. Vegyél valamit, amit régóta szeretne vagy aminek nagyon örül, Te ismered. Én a páromnak a jövő évi horgászengedélyére gyűjtök, mert idén sajnos nem tudta kiváltani, lesz nagy öröm.
2016. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom a válaszokat! En eddig mindig kitettem magamert, tortat is csináltam neki, sok ajándékot vettem, ő meg eddig csak 2-3szal rozsat meg parfumot vett. És én nem olyan vagyok h ne vegyek, csak nagyon megbántott es ezért szántam erre magam. Csak azóta rossz nekem kicsit.

De hát most lesz ez fordítva akkor :)

2016. okt. 29. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez az egész sztori full szánalmas, csak a drága ajándékokból sejtem, hogy nem 15 évesek vagytok. :D (bár fene tudja anyu-apu pénzén is lehet vásárolgatni)

Utólag már felesleges bármit is venni.

Ráadásul az ajándék értékét lesni? Előre tudni mit ad a másik? Könyörgöm, viselkedjetek már felnőttként!

2016. okt. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, ő küldte el az órát is es utana irja h nem akarta elkuldeni, véletlen volt. Szerinted? Nem kertem h mondja el. Ő mondja el magától. Ami tök ciki. Es allandoan ez megy. Mikor vett nyaklancot akkor is elmondta. Ja es árát is elmondja.

Hat nem 15evesek vagyunk. És amúgy se vennék a szüleim pénzéből a barátomnak ajándékot.

2016. okt. 31. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!