Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy jobbat talál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy jobbat talál?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok. Nem vagyok önbizalom hiányos, se féltékeny. Nap mint nap rengetegen udvarolnak es bókolnak nekem, de tudom hogy sose hagynám el a barátomat más miatt. A kapcsolatunk nem most kezdődött, es nem veszekszunk sokat.

Valami miatt viszont megis rettegek, hogy talál egy szebbet, jobbat. Nagyon szeretem őt, ő a mindenem.... lassan felemészt ez. Nem adott okot erre, szimplán nem bízom a lányokban.

Mit tudnék kezdeni ezzel a nyavalyás állapottal?


2016. nov. 23. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Nem adott okot erre, szimplán nem bízom a lányokban."

Szerintem ha ilyen felvetődik, akkor a barátodban nem bízol. Tudod a megcsaláshoz és más kapcsolathoz is két ember kell. Nem csak más lány...

2016. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A baratodban kell bizni, nem a lanyokban.
2016. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Forgasd ki a szavaim...

A barátom nagyon jó hiszemű, a jót látja mindenkiben. Direkt leírtam, hogy nem benne nem bízok.

2016. nov. 23. 19:29
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet ez amiatt van mert az előző barátnőjét érzelmileg megcsalta es felek én is így járok? :((
2016. nov. 23. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy vagyok... csak nekem a baratom mindig hűséges volt.
2016. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig velem is.
2016. nov. 23. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem a szavak kiforgatása. Én pl tudom, hogy bármilyen csaj vonaglana a barátom előtt pucéran, vagy próbálna rá mászni, ő lekoptatná. Innentől irreleváns, hogy a lányokban mennyire bízok meg. Felőlem aztán nyugodtan próbálkozhatnak :D

Amúgy meg de, a leírásod alapján pontosan önbizalomhiányos vagy. (Vagy a barátod tróger, én is ugyanígy rettegtem az exemmel kapcsolatban, mert nagyon-nagyon finoman mindig azt sugallta, hogy egy darab sz..r vagyok. :D ) Nem ciki, csak magadnak ártasz, ha tagadod. Inkább vedd tudomásul, és tegyél ellene.

2016. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az akinek kb minden második fiú bókol, hogy lehetne önbizalom hiányos? Mindegy. Nem mindenki helyzete ugyanolyan, nem erted látom.

Én azt érzem hogy egy ember, avagy én, nem mindig elég " megváltani a világot " nála.

2016. nov. 23. 20:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Legalábbis én nem érzem magam annak, mert van egészséges önkritikám
2016. nov. 23. 20:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az akinek kb minden második fiú bókol, hogy lehetne önbizalom hiányos?"

:DDDDDDDDDDDDD

Aranyos vagy :D

2016. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!