Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy találkozom valaha olyan férfivel, aki nem hagy ott amint talál valaki jobbat. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérhetek egy képet privátba?
2015. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem.
2015. máj. 16. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
nőkből is sok ilyen van, azt ajánlom ne az olyan fajtából válasz
2015. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak ilyen férfiak.Csak nyisd ki a szemed és meglátod őket,vagy a barátzonádban nézz körül,vagy az igényeidet vidd egy kicsit lejjebb.
2015. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogsz ilyennel találkozni, csak ne kizárólag a külső alapján válassz partnert!:)

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?

2015. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23 vagyok.
2015. máj. 16. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez is összetettebb dolog. Mi alapján jobb valaki valakinél? Az, hogy szebb az nem elég (normális férfinél) ahhoz, hogy elhagyjon...A többi dolog ellen talán érdemes lenne valamit tenni. Bár így ,hogy nem ismerlek értelmes dolgot nem lehet írni erre a kérdésre
2015. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, velem a nők csinálják pont ugyanezt. Úgy tűnik nem lehet ilyen emberrel találkozni :S
2015. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erősítsd az önértékelésedet és az önbizalmadat. Higgy abban, hogy ha tényleg találsz olyat, akivel egy hullámhosszon vagytok és kiegészítitek egymást, akkor nem keres egyikőtök sem mást.
2015. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!