Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is molesztál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is molesztál egy székesfehérvári társközvetítő iroda?

Figyelt kérdés

Másokat is molesztál egy székesfehérvári társközvetítő iroda?


Véletlenül rájöttem, hogy nem csak én vagyok az áldozatuk, más is van, akit zaklatnak, de szeretnék még több sorstárssal összefogni, hogy együttesen nagyobb erővel léphessünk fel ellenük. Adósságbehajtó céggel fenyegetőznek, pf. cím mögé bújnak, általában húszezer Ft-ot követelnek. Rájuk ismer valaki? Írjon levelet a közvetlen e-mail címemre, mesélje el az esetét, az eddig történteket, és fogjunk össze, mert ha egyenként molesztálnak minket, még sikerülhet is nekik!


2010. ápr. 30. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól, hogy molesztál, nem biztos, hogy a szex kérdéskörbe kéne rakni.
2010. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!