Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy valami nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy valami nem oké a kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Egy srác már hónapok óta írogat facen, már eljutottunk oda, hogy telefonon is beszéltünk, mivel én nem akarok tőle semmit, mert van barátnője...


Akinek nemrég kérte meg a kezét, de nekem minden nap ír, hogy találkozzunk...


Hiába mondtam neki, hogy amíg barátnője van, addig esélytelen bármi féle személyes kontakt, mivel én se díjaznám, ha a barátom más nőkkel találkozna, aki iránt mondjuk szexuális vágyat érez...


Szóval oké, beszélgetünk még, tőlem semmi jelet nem kap, mégis csinálja.


Azt mondja szereti a barátnőjét, de szerintem nem szerelmes, ha más nőt, vagy inkább nőket (mert nem hiszem, hogy csak nekem írogat) fűzöget.


Majdnem biztos vagyok benne, ha találkoznék vele , nem mondana nemet a szexre.

Jól gondolom hogy a barátnője egy biztos pont neki és ennyi?


23 L, a srác 30 F


2016. nov. 25. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolod. Jobb elkerulni az ilyent! Ha veget is vetne az eljegyzesenek es elkezdenetek valamit, elobb-utobb a menyasszony-jelolt sorsara jutnal.
2016. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak simán egy gerinctelen féreg és te egyáltalán nem vagy az egyetlen, akinél ugyanígy próbálkozik. Az egészben csak azt nem értem, minek állsz egyáltalűn szóba ilyen roh@dékokkal, ennyire nem lehet unatkozni...
2016. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem értem miért kell mind eb kérdésnél valakinek elkezdni személyeskedni, hogy mit miért csinál az ember.


Nem ez volt a kérdés,maradjunk a témánál.

2016. nov. 25. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

"már eljutottunk oda, hogy telefonon is beszéltünk, mivel én nem akarok tőle semmit"


nekem ez a rész kicsit önellentmondó. ha nem akarsz tőle semmit, akkor hogy jön az a "már eljutottunk oda" dolog?

nem személyeskedési szándékból, tényleg nem értem, hogy áll össze így a kép. ha te ennyire nem akarsz tőle semmit, mint ahogy magad győzködöd, akkor miért válaszolsz neki, miért beszélgettek telefonon? ez, amit csinál, ugyanolyan fájdalmas lenne (menyasszonyként tudom), mintha ténylegesen hagynád magad, és téged is pontosan ugyanannyira utálnálak (a menyasszonya helyében, ha megtudnám), mintha ténylegesen lefeküdnétek egyszer. mert ugyanúgy adod alá a lovat azzal, hogy válaszolsz neki, telefonálgattok, ilyesmi. szóval, mint menyasszony, nálam már ez a szint is meglehetősen gyanús lenne, attól semmivel sem jobb, hogy még nem találkoztatok élőben.


egyébként igen, hogy a fő kérdésedre is válaszoljak, természetesen valami (leginkább semmi) nincs rendben a kapcsolatában. vagy csak játssza az eszét, és valójában ő hülyít téged azzal, hogy így udvarolgat, de a valóságban ennél tovább már nem menne magától sem. ez utóbbi esetben ez csak amolyan egónövelés a részéről. ki tudja? de az tuti, hogy ha nagyon nem akarsz tőle semmit, akkor nem a megfelelő jeleket küldözgeted neki.

2016. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, jol latod. Es pontosan azert csinalja, mert tudja, hogy elobb-utobb be fog jutni a bugyidba. Nem kell tulmisztifikalni, tudja, hogy nem fogod elhajtani. Pont ugy ahogy eljutottatok a telefonhivasokig. Azt hogy egy ilyen szanalmas alaktol mit akarsz, en sem ertem.
2016. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon gáz vagy. :D Azt hiszed, majd elhagyja a nőjét a te tartásod miatt? :D Vagy beleun, vagy elkezd ígérgetni, hogy megdugjon. Ha nem, keres mást. Van olyan barátnőm, aki kapcsolat mellett esett szerelembe, tudod mit csinált? Szakított és összejött a sráccal, évek óta együtt vannak. De ő 1 hetes ismeretség után tette ezt és döntött.


Miért állsz még szóba vele? Ha megfeszülsz, sem fogja otthagyni a nőjét miattad, ha annyira akarna téged, már megtette volna.

2016. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondta valaki, hogy én azt akarom hogy ott hagyja a csajt?:D istenem itt aki buta, azok ti vagytok :D mindig mindent túl gondoltok, egyből asszociáltok, de nem gondolkoztok :D hajrá degenerált társadalom, ezért vagytok egyedül...
2016. nov. 25. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
félre akar menni, csak ennyi, de komoly kapcsolatot veled nem akar
2016. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

#7 "Azt hiszed, majd elhagyja a nőjét a te tartásod miatt?" Ha a kérdezőnek lenne tartása, akkor nem beszélgetne ezzel a f..szkalappal. De valszeg hírből se tudja, mi az, mint ahogy a pasi a gerinc fogalmát nem ismeri :)

És köszipuszi, de én pl. nem vagyok egyedül, egy foglalt pasassal telefonálgatva meg csetelgetve hónapokig, a világ vicce vagy. Ha nem akarnál tőle semmit, akkor válaszoltál volna arra, hogy miért is beszélsz vele, de mivel ennyire kerülöd a témát, ezért egyértelmű, mit akarsz.

2016. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
72%

Szerintem a barátnő már megvan... ha nem is olyan lelkes érte, de feleségnek jó lesz.

Te meg lennél egy alkalmi numera, vagy valaki, akit jobbnak láthat a mostaninál, de annyit meg nem mer kockáztatni, hogy tiszta lappal játszana.

2016. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!