Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam neki, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam neki, hogy ne vásároljon nekem édességet?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor vesz nekem édességet. Tegnap mondtam neki, hogy elkezdtem a diétát. Ma megint vett csokit.. Hogy mondhatnám neki, hogy ne vásároljon? Azt is mondtam neki, hogy hiztam és vigyáznom kell.
2016. nov. 25. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy. Mondd, hogy inkabb repat hozzon
2016. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Mit jelent az, hogy híztál és vigyáznod kell?

Mellesleg fekete csokit diéta mellé is ehetsz mértékkel, étvágycsökkentő hatása van (még emlékszem, hogy gyerekkoromban mondogatták az idősebbek, hogy "ne egyél ebéd előtt édességet, mert akkor nem fogsz rendesen enni").

2016. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így mondd, ahogy itt leírtad. Ha mégis hoz, mondd meg neki, hogy értékeled a gesztust, de értse meg, hogy ezzel neked nehézséget okoz ezzel, mert csábítgat a csokival, tuti megérti.
2016. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
B+ nincs annyi önuralmad,ha hoz is,hogy nem eszed meg??!!
2016. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyen diabéteszes csokit, anyukám cukordiétás, és ilyeneket kap, ha valami alkalomra veszünk neki édességet. Drágább, mint a hagyományos, de legalább nyugodt szívvel megeheti. :-)
2016. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, ha mindenképp hozni akar, akkor inkább gyümölcsöt hozzon, max egy kis étcsokit.
2016. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kandírozott répa kell neked :D
2016. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Nem értem, miért probléma egy ilyen közlés egy párkapcsolatban????


Ha mondjuk gyereket várnál a szomszéd Józsitól... azt tényleg meg kéne gondolni, hogy közöld? De ezt?

2016. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!