Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon, azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon, azok a férfiak, akik a nők és a világ áldozataiként állítják be magukat, miért csodálkoznak, hogy így nem is veszik őket férfiszámba?

Figyelt kérdés
600 kérdésen keresztül minden oldalról körbeírják, hogy a világ a nők kezében van, nekik nincs hatalmuk semmi fölött, de főleg a saját életük felett nincs kontrolljuk, az is csak a nők miatt olyan, amilyen. Esetleg még az alfahímek, a főnök, meg a világ szerencsésebbik fele irányítja az életüket, de ők csak elszenvedőjük a saját életüknek. Akik ennyire férfiatlanok, hogy az életükben mindent valaki másra vezetnek vissza, miért várják, hogy a nők férfiként tekintsenek rájuk?
2016. nov. 25. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
:) Na ja.
2016. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Én le merném fogadni, hogy ezeknek a pasiknak a nagy részét az anyja nevelte, az apja meg le sem sz..rta őket és zokon esik nekik, hogy a többi nő nem ugrálja őket körbe mint az anyjuk. De hogy az apjával nincs jó kapcsolata egyiknek sem, az tuti. Az öcsémen látom, hogy habár nincsenek apummal egymás seggébe bújva, a nőkhöz való hozzáállása egy az egyben olyan mint apumnak. Én jóval idősebb vagyok nála, de ha otthon vagyok és átjön egy barátnőm, tesóm le se szarja, ha meg valamelyik jön a "De megnőttél" dumával, az öcsém egyből beszól valami olyat, hogy "És még nem is láttál mindent..." és röhög, de két perc múlva már megint le se tojja a barátnőmet. Apum is ilyen, beszólogat, röhög, pajkos megjegyzéseket tesz, de amúgy le se szarja az embereket a családján kívül, de pl. múltkor volt a házassági évfordulójuk és elcsuklott a hangja, ahogy anyumnak mondott ilyen "köszöntőt".


Na mindegy, nagyon elkalandoztam, bocsi. :D Szóval ezek a srácok nem kaptak útmutatást azt illetően, hogy nem kell összetojni magad a nőktől és mivel nem tudják, mit csináljanak, bizonytalanok.

2016. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen férfiak még nem jutottak el a felismerésig, hogy sokkal célszerűbb krvázni, mint azért kaparni, hogy rengeteg stressz és idegeskedés árán megpróbáljanak megfelelni a teljesen irreális nöi elvárásoknak, mindezt csak azért, hogy összejöjjenek egy nővel, aminek következtében csak még több irreális elvárásnak, stressznek és frusztrációnak teszik majd ki magukat egy párkapcsolatban.
2016. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert sokkal könnyebb mást okolni mindenért, mint mgunkban keresni, felismertni, urambocsá' megoldani a hibákat.


Szerintem ez egyértelmű.

2016. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

#4, rohadt nevetséges ez a somamamagésa szintű lakossági filozófia, hogy mindennek az okát magadban kell keresned.

Akinek kettőnél több agysejtje van, az nem hangoztat ilyen ökörségeket.

2016. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

#5

Ki irt olyat, hogy MINDENNEK az okát magadban keresd?

Viszont ha gyökér vagy, akkor annak az okát nehogy már másban akard megtalálni...... (nem bántásból irom, én is gyökér voltam, de felismertem a hibákat, változtattam magamon, érdekes, egyből sikerült összehozni egy JÓ párkapcsolatot.) Idiótákkal ki akarna már együtt lenni?

2016. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Agyadra ment a PUA, kisfiam? :D

Nem baj, majd kinövöd :)

JÓ párkapcsolat alapvetően nem létezik, a férfiak és a nők annyira különbözőek, hogy ilyesmi lehetetlen egy férfias férfi és egy nőies nő között.

Persze egy kicsit feminin jellemű "férfi", mint te, és egy kicsit maszkulin jellemű "nő" között már kisebb a távolság, elég kicsi ahhoz, hogy működő kapcsolat legyen köztük.

De egy igazi férfinak csak egy dologra van szüksége igazán a nőktől, a pinára, valamint egy igaz férfi nem hajlandó megalkuvásra, tehát nem megy bele párkapcsolatba, viszont megszerzi, amire szüksége van -> krvázik.

2016. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

ma 14:54

Hol irtam olyat, hogy pasi vagyok??

2016. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
A hetes megőrült. :D
2016. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

Sehol, de ez annyira tipikus PUA bullshit duma volt, hogy erre következtettem.

Nem mintha sokat számítana a nemed.

2016. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!