Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor azt mondja egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt mondja egy férfi egy nőnek, hogy nem nőt lát benne hanem kislányt, az nagyon rossz jel? Nem kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mi a cél. Ha barátság, akkor nem. Ha a lánynak bejön, akkor kellemetlen.
2016. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem feltétlenül. A férfikabn ez feléleszti a védelmező ösztönt. Meg ezzel a magabiztosságot is.


Írd le részletesebben a szituációt, akkor inkább tudunk tanácsot adni.

2016. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Lehet csak provokál. Cukkol vele, kíváncsi mennyire ugrassz rá.

Én is lekamaszozom még a 20 éveseket is. És élvezem ahogy nyűglődnek miatta.

2016. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez azt jelenti, hogy nem tekint rád nőként, azaz nem tud elképzelni téged szexuális partnerként. Ettől még vszleg kedvel, csak nem mint nőt.
2016. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha pedofil, akkor van esélyed.
2016. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

szerintem csak neg-elt.

a kicsit túl nagy lovon ülő csajok önbizalmát nem ennyire direkt módszerekkel de le kell építeni.

ilyesmire pedig tökéletesek a negatív bókok.

a másik,hogy a nők imádnak rajtakaptalak te kéjenc-et játszani.

vagyis azt hiszik hogy minden férfi meg akarja őket dugni.

ami így is van,de ha ez túl nyilvánvaló lesz,akkor a csaj már a pasi fejére is koppant,hogy nah te is csak olyan vagy.

itt viszont ezzel a beszólással azt tudatja,hogy kismiska vagy te hozzá,mert ő akkora császár,hogy bármikor talál magának igazi nőt.

ettől a te önbizalmad kicsit lejjebb megy,mert nem te irányítasz,nem te választasz,ettől felébred iránta az érdeklődésed ami a vágy előszobája.

szóval egészen röviden ahogy már írta is egy előző,agyhúzás:)

2016. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet csak provokál. Cukkol vele, kíváncsi mennyire ugrassz rá."


Ha engem egy férfi ilyennel cukkolna, én biztosan elkezdeném bácsinak szólítani.

2016. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!