Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a hangoskodós, feltűnő nőket választják a pasik, elveszik őket pedig tisztán látszik, hogy nem lesz jó vége, aztán panaszkodnak?

2016. szept. 24. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Mert hülyék! :D
2016. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez forditott helyzetbe miért van?
2016. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

A férfiak a szép nőket választják.


Nekem volt már bulizós-partizós, beszédes barátnőm és csendes, otthonülősebb is. Közös bennük: Csinosan néztek ki.

2016. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért van ez... mert nincs ez. Eddig az ilyen szöveget csak olyan lánytól hallottam, akit okkal nem hívtak el randira. És nem azért, mert nem voltak hangosak vagy szépek, hanem mert pár perc beszélgetés után látszott rajtuk, hogy egy kapcsolatban semmit sem tudnak nyújtani a frusztrációik miatt. Meg az is, hogy mennyire irigyek a jobb csajok miatt.
2016. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tévedés. Nekem az esetek többségében a visszafogottabb, csendesebb lányok jönnek be, akik magukat normálisnak titulálják. És nekik is csak barátságra kellek, kapcsolatot nem tud egyik sem elképzelni.
2016. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom...sok ilyen nő van, az biztos. De nem hiszem hogy én ilyen volnék, tudok szeretni, gondoskodó vagyok (nem csicska), ott vagyok a bajbanamellett akit szeretek. Hűséges vagyok, nem flörtölgetek. Ami hibám lehet, az az hogy szeretem a tisztaságot, nem szeretem ha valaki folyto kupit csinál, néha gyenge vagyok, ha rossz napom volt, nem tudok mosolyogni. Nem tudomk mindent lenyelni, van véleményem, de van úgy is, hogy nem vagyok hajandó pl olyan családi eseményre menni, ahol nem látnak szívesen. De eddig én 2 ember kivételével ezt tapasztaltam (azzal a 2 emberrel nem passzoltunk, az egyik srác lehet hogy meleg).
2016. szept. 24. 13:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg hát elég sok hasonló sztorit olvastam, és az ismerőseim is legalább egyszer megtapasztalták a mazochista pasit...
2016. szept. 24. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
mert a nők a szürke kisegerekre hajtanak.
2016. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!