Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehetséges ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akinek nem vagyok kifejezetten az esete kinézetre. Rengeteg lány ismerőse van neki és szinte majdnem mindenki úgy néz ki mint az ideálja. Én nem vagyok ilyen mégis vannak irántam érzései.

Tényleg lehetséges ez?


2016. nov. 26. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Sokan nem olyan személlyel jönnek össze mint az ideáljuk. Nekem se olyan pasim van.
2016. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
" vannak irántam érzései" Ugye tudod, hogy ez a nesze semmi!!!!!
2016. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Nekem nincsen ideálom ezért nem is tudom milyen lehet annak akinek van azért is kérdeztem, de köszönöm a választ :)


#2: Persze, hogy tudom. A kérdésem csak annyi volt, hogy érezhet-e bárki olyan iránt aki nem az ideálja. Tudjuk, hogy manapság nagyon sokaknak a külső a minden.

2016. nov. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!