Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges, vagy illuzió?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges, vagy illuzió?

Figyelt kérdés
Egyik kollegámnak évek óta nagyon rossz házassága volt erre én vagyok a tanú,viszont kiderült hogy a férje szeretőt tart huzamosabb ideje,ez 6 hónapja derült ki nekem mindent elmesélt hogy mi is történik otthon,azt vártam hogy szét mennek mivel ez szokott történi,erről is volt szó,de megprobálták újra,és azóta mintha teljesen új kapcsolatuk lenne,teljesen kiegyensulyozottak,imádják egymást hasonlók,pedig évekig nagyon rossz életük volt,ezt nem értem a félrelépés jót tett nekik? Az rosszat szokott vagy én vagyok ilyen értelmetlen? Ezt nem értem!
2016. okt. 11. 09:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet csak megjátszák? Számomra érthetetlen!
2016. okt. 11. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet megjatszak,vagy tenyleg rendbejott a kapcsolatuk esetleg vmi miatt muszaj egyutt maradni,pl anyagi oko stb.Amugy neked bejon a kollegad?
2016. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem vonzodom hozzá!
2016. okt. 11. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 akkor mégis mit érdekel ez téged?
2016. okt. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Bármi lehetséges.

Ha abból indulunk ki, hogy a kapcsolat valóban megjavult, akkor azt tették amit ilyenkor szoktak: túlléptek a múlton és új alapokra helyezték a kapcsolatukat. Nem attól javult meg a kapcsolatuk, hogy a férfi megcsalta, hanem, attól, hogy ez egy olyan helyzet elé állította őket, hogy átgondolják ezt az egészet és végre őszintén megbeszéljék mi is van. A megcsalást a legtöbb esetben az generálja, hogy nincs kommunikáció és mindenki inkább a zavarosba keresi a boldogságot, de képtelen őszintén beszélni. Ők belátták, hogy vagy most vagy soha. És ara jutottak, hogy új lappal kezdenek.


Persze van olyan is, hogy ezt szépen megbeszélik, mindenki teper, ezért van nagy happi, aztán minden elromlik megint.

2016. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam hasonlót a baráti körömben, csak ott a nő lépett félre.

Feltárták és megoldották a problémák okait, változtattak, új alapokra helyezték a kapcsolatot. Azóta már eltelt majdnem 10 év és sokkal jobb a házasságuk, mint valaha volt.

2016. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor müködik az ilyen!
2016. okt. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!